problem z konsola - wiesza się...

mustangx

Banned
chciałem sobie pograć dzisiaj we fife 13, no to ok kupiłem golda, włączam fifke, wchdoze w ultimate team daje sezon online daje zagraj mecz i nagle konsolą łapie zwieche, na nic nie reaguje, muszę ją wyłączyć przyciskiem na konsoli, spróbowałem jeszcze raz próbowałem normalny mecz, sezony online i na każdym łapie zwieche
pomyślałem może płytka porysowana, nagrałem więc jeszcze raz i nadal to samo, wszystko pięknie działało nawet tydzień temu grałem z kolegami i było ok
dodam jeszcz, że we fifie mam dziwne menu,takie szare

a i konsola to Jasper z 2009 przerobiona na LT 3.0 FIFA nagrana IHASEM
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Słaba kopia FIFY.
 

mustangx

Banned
ale zrozum to że działała 6 miesięcy i nadal się jej coś odwidziało...?
nagrałem od nowa i problem nie znikł
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
wyczyść pamięć podręczną ;)
 

Matek17

Banned
Użytkownik
Kolejne te same durne porady, które nic nie pomagają. U mnie w konsoli (Slim) dzieję się to samo tylko, że już od dłuższego czasu. AC III, FIFA, Tomb Raider, Crysis, Spec Ops, Forza Horizon i mógłbym tak wymieniać bez końca. W pewnym momencie konsola się zawiesza i trzeba ją zresetować. Dzisiaj nawet podczas gry w FHorizon pojawił się cały żółty ekran. Wyczyszczenie pamięci podręcznej nic nie dało, wina kopii to też nie jest, bo dzieje się to z każdą kolejną gra (lt. 3.0, ihas, verbatimy).
 

RuNNerka

Banned
Użytkownik
Gracie z plyty czy z dysku?

Wysłane z mojego LT26i za pomocą Tapatalk 2
 

mustangx

Banned
z dysku

no fifa juz dziala ladnie

Wysłane z mojego SGS II
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
jak na każdej grze sie wiesza to problem z zimnymi lutami. Jak na jednej grze to cache, profil, save, bady na hdd itp...
 

Matek17

Banned
Użytkownik
Gram z dysku również. Najśmieszniejsze jest to, że zawieszą się dopiero gdy przejdę kilka misji w grze. Po pierwszym odpaleniu gry, lub graniu na początkowych etapach jest w porządku, dopiero potem zaczynają się zwiechy. Przynajmniej takie mam wrażenie. :nevreness:
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
czyli wyglada na to ze konsola sie wiesza jezeli sie rozgrzeje, czyli stawialbym na cos z usterki sprzetowej, jezeli grasz z dysku to sprobuj zagrac z plyty
 

Do góry Bottom