Problem z konsola

Batman105262

Świeżak
Świeżak
Mam problem z konsola a raczej z dyskiem na początku myślałem ze konsola się rozwaliła no ale jak odczepiłem dysk to się włączyła jak zawsze,a jak z dyskiem to na początku robi tyk tyk tyk a potem po logu xbox już pojawia się czarny obraz z napisami chińskimi i palą się czerwone diody co się stało czy to dysk się rozwalił ??? dodam że tego samego dnia działał dobrze jeśli ktoś wie co mogło się stać to proszę o pomoc

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Problem z konsola

Kod bledu prosze . Pisze na dole E-XX . Podaj nam co pisze pod iksami

Batman105262

Świeżak
Świeżak

E68

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

68 Problem z napięciem. Możliwe iż napięcie jest nie wystarczające. Spowodowane może być podpięciem np dodatkowego chłodzenia. Pierwszą rzeczą jaką należy zrobić jest wypięcie wszystkiego z USB oraz dodatkowych wiatraków. Mozliwe jest takze ze jest zle podpiety dysk twardy .
http://x360iso.org/index.php?topic=987.0

Batman105262

Świeżak
Świeżak

A czemu z dysku dochodzą odgłosy tyk tyk tyk ;] ??? odrazy pisze ze mi nie spadł nigdy

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

Batman105262 napisał:
A czemu z dysku dochodzą odgłosy tyk tyk tyk ;] ??? odrazy pisze ze mi nie spadł nigdy
Tobie nie spadl ale naprzyklad spadl w sklepie - jak nie bedzie chodzil to gwara !

Aldar22

Świeżak
Świeżak
MAM to samo! Slysze tyk tyk tyk piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tyk tyk i tak w kolko! Nie wiem czy to problem xboxa czy dysku i wyslac to na gwarancje? Bo po odlaczeniu dysku jest git czyli zlacze czy dysk tylko?

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Dysk uszkodzony ślij na gwarancje

Do góry Bottom