Problem z kupnem na Microsoft Store

NoOne1609

Świeżak
Świeżak
Witam, mam problem z kupnem konta Xbox Game Pass Ultimate za 4zł.A więc dodałem karte płatniczą i przy zakupie ciągle wysakiwał mi błąd że płatność nie może zostać zrealizowana. Postanowiłem że nie bedę bawił się i szukał rozwiązania którego i tak nie znajde na stronach microsoftu i zakupiłem karte z kodem na 20zl, na spokojnie dodałem pieniądze do konta, próbuje zapłacić za konto, a tu nagle wyskakuje błąd z wiadomością że Nie możemy przetworzyć Twojej płatności. Wie ktoś coś o tym, i jak to rozwiązać?

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wiele błędnych prób kupna zablokowało czasowo konto, dzwon lub pisz z supportem.

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
3-4 dni odczekać potem zakup kartą...

torawa

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
zakupiłem karte z kodem na 20zl
No to wtopiłeś 20 zł, co teraz za to kupisz?

Piszę tu w celu sprostowania, bo obecnie system działa tak, że potrzeba kwoty za dwa okresy czyli ten drugi bez promocji też, tu bodajże 4+54.99, ale pobierają tylko 4. Tak więc potrzeba 3 zdrapek po 20 żeby kupić za 4 zł.

factislite

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No to wtopiłeś 20 zł, co teraz za to kupisz?

Piszę tu w celu sprostowania, bo obecnie system działa tak, że potrzeba kwoty za dwa okresy czyli ten drugi bez promocji też, tu bodajże 4+54.99, ale pobierają tylko 4. Tak więc potrzeba 3 zdrapek po 20 żeby kupić za 4 zł.
A podpięta karta nie wystarczy?

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A podpięta karta nie wystarczy?
Nie, karta musi być ustawiona pod płatności internetowe. Same podpięcie karty do konta MS nic nie da, bo ze środków MS i tak nie kupi jak nie spełni warunku, o którym napisał @torawa. Najprościej jest kupić kartą płatniczą bez spełniania dodatkowych warunków, ale to trzeba się udać do banku jeśli samemu się nie wie czemu nie przechodzi. Nie wiem czy MS nie wymaga 3D Secure, ale może też chodzić o to, że na karcie jest ustawione 0 zł na płatności internetowe.

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja obstawiam, że jednak płatności internetowe są na 0 zł ustawione :)

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Nie wiem czy MS nie wymaga 3D Secure
A potwierdzałaś cokolwiek w store kodem albo logowaniem? MS store jest stroną z zabezpieczeniami ''2d''

Do góry Bottom