• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Problem z laptopem

Kros

Świeżak
Świeżak
Witam
Chcę podłączyć Xboxa przez laptopa do Xbox Live:
a)Czy wystarczy zwykły kabel Ethernet czy trzeba coś innego?
b)Czy jak będę zabierał laptopa i odłączał go, to przy ponownym połączaniu znów muszę go konfigurować czy wystarczy podłączyć kabelkiem i to wszystko?
c)Czy przez to może usunąć mi się zakupiony Xbox Live Gold?

YoCar

Banned
Użytkownik
nie musisz sie o nic martwic, zakupu sa w kolejce do pobierania i nic złego się z nimi nie stanie. Wystarczy zwykły kabel ethernet do laptopa. musisz tylko w ustawieniach sieciowych właczyć udostępnienie łacza do którego jestes podłączony.

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
a] kabel sieciowy crossowany
b] jak raz skonfigurujesz to już później nie musisz ,podłączasz i grasz
c] nic ci sie nie usunie

mai

Użytkownik
Użytkownik
to wydaje mi sie całkowicie obojętne... no może troche wiecej rzeczy do sciagniecia jest na uk/us ale tez chyba nie wszystkie pójdą. Materiałów darmowych nie ma za wiele wiec to kwiestia czy zamierzasz dużo tam kupować ;). Zrób sobie 2 konta jedno tu drugie tam i sobie porównasz:D(z tym ze masz 3 darmowe w nowej konsoli kazde po miesiącu golda (nie zakladaj w tym samym czasie ewentualnie jak ja po miechu skonczy sie polski załóż na uk/us (pograsz miesiac dluzej za darmo i sprawdzisz co tam mają :p))

Pszczoła

Użytkownik
Użytkownik
Tak taki kabel bedzie ok . Ale jak masz jakis sklepik komputerowy obok siebie to tam zapytaj. Ja dałem 1 zł za metr i 70 za RJ-45 czyli tą wtyczke. Wzialem 5 m :) A i jak bedziesz chciał grac na XBL to laptop musi bys włączony :)

maximus86

Użytkownik
Użytkownik
a ja bym ci proponował zakup routera (np. dobry i tani TP-Link za ok 100 zł) i wtedy podpinasz kabelkiem router do Xboxa a lapek działa Ci w sieci wifi w całym domu i nie jesteś ograniczony kablami... ;)

Do góry