Problem z LT 3.0 - nowy mostek południowy

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

langos83

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam problem z napedem LITE-ON. Został wymieniony mostek południowy i jakiś scalak w napędzie ( problem był z samoczynnie otwierającą się tacką). Konsola była naprawiana w serwisie. Przy odbiorze działały oryginalne gry. Wgrałem LT 3.0 ale gry nie działają. Nie mam możliwości srawdzenia na oryginalnych grach. Dash najnowszy 16202. W czym moze byc problem ? Prosze o szybka odpowiedz. Dzieki
 

userek1

Użytkownik
Użytkownik
re

posiałeś dvd key zrób odczt czy jest we flashu
 

langos83

Użytkownik
Użytkownik
Juz wiem o co chodzi....okazało się że klucz napędu się zmienił :/ Serwisant, który naprawiał konsolę nie poinformował mnie że klucz uległ zmianie! Nie jestem Alfą i Omegą żeby wszystko wiedzieć :| Mogłem dla pewności i bezpieczeństwa ściągnąć klucz, ale naprawdę nie spodziewałem się tego.... Co w takim przypadku można zrobić ? Proszę o pomoc. Dzięki. Dashboard 16202

Czy ktoś mi odpowie co zrobić w tym przypadku ?

//Nie pisz posta pod postem tylko używaj opcji EDYCJA
~z0nk31
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
Ja niby klucz się zmienił ? No chyba, że wymienili Ci płytę główną...
Poproś ich o prawidłowy klucz bo inaczej sobie nie pograsz.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: Problem z LT 3.0 - nowy mostek południowy

Ja niby klucz się zmienił ? No chyba, że wymienili Ci płytę główną...
Poproś ich o prawidłowy klucz bo inaczej sobie nie pograsz.
Pod warunkiem że ten klucz posiadają. No i na pewno wymieniona całą płyta główna.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

Ankoholik

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Odp: Problem z LT 3.0 - nowy mostek południowy

Zrobi rgh w 2013 i tyle

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
 

akwarium25

Banned
I swieta pograne, jak nie maja klucza to musisz na opcje rgh czekac bo bez klucza to xbox do ogladania filmow i grania w demo zostaje. Jak sa sluchy po nowym roku rgh dash 15 i 16. I tak trzeba bedzie bulic za wyciagniecie klucza komus na serwisie .
 

langos83

Użytkownik
Użytkownik
Na początku było tak że serwisant próbował naprawić i coś poszło nie tak. Zadeklarował że na swój koszt przywróci ja do takiego stanu jak była. Stwierdziłem że niech już ją postawi na nogi całkowicie. A reszta tak jak wcześniej pisałem. Jednym słowem koleś po prostu mnie oszukał. Wstawił mi inną płytę, nie wiem tak naprawdę co to za płyta, z którego roku itd. Będę musiał się przejść do niego. Dzięki za odp.
 

akwarium25

Banned
Uwalil twoja stara plyte. Wymienil na jakas z swoich. Ciekawe czy mu sie to oplacalo. Ale x smigal a z kluczem sam zawaliles. Sie dowiedz jaka ci tam wsadzil
 

langos83

Użytkownik
Użytkownik
Fakt z kluczem dałem ciała!!! Gdybym wiedział że się zmieni to na pewno bym ściągnął wcześniej, tym bardziej że brał ode mnie ten stary klucz, więc byłem przekonany że klucz pozostał bez zmian. Facet twierdzi że wymieniał pamięć konsoli, wygrywał od nowa cały soft i dlatego klucz się zmienił( coś trudno mi w to uwierzyć). Nie zmienia to faktu że powinien mnie poinformować o tak istotnej rzeczy.
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
Bzdury Ci kolego gadają w tym serwisie.
 

akwarium25

Banned
może mieli jakieś płyty po rrodzie naprawa:) to ci dali ehh.a bajke wymyslił do tego żeby pasowało a tak wogule ile daleś za tą niby naprawe jak można wiedzieć? i dowiedziałeś co z kluczem od nich do tej płyty?
 

langos83

Użytkownik
Użytkownik
Skasował mnie 200 zł. Twierdzi że klucza nie ma....dziwi mnie to bo jakim cudem ten klucz znalazł się napędzie. Sam by się raczej nie zapisał ?
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
No jak sam się niby zapisze ?
W ustawieniach konsoli masz nr seryjny, sprawdź sobie czy zgadza się z tym z obudowy.
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie zrzucil dvdkey przed wymianą?

Co to za "Serwis"?

porownaj nr seryjny- pewnie nie pasuje
 

langos83

Użytkownik
Użytkownik
Nr seryjny się nie zgadza. Konsole rozbierałem już parę razy i po odbiorze z serwisu jak ją otworzyłem to od razu rzuciły mi się w oczy dwa drobne szczegóły. 1) Jakiś napis markerem na płycie ( nie muszę dodawać że wcześniej tego nie było) 2) Kondensatory były z czerwoną górą na obudowie, a jestem przekonany że na pewno były czarne. Czyli już mam odpowiedź. W takim razie trzeba się przejść do Pana serwisanta....
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
A Pan serwisant skąd?
Zepsuł płyte przy wymianie mostka.

Na forum masz kilkoro zaufanych.
Czasami nie warto kierowac się odległością.
 

langos83

Użytkownik
Użytkownik
Pan serwisant jest akurat na miejscu. Masz racje nie warto sie kierowac odlegloscia. Najpierw twierdzil ze sprobuje naprawic jakims sposobem( nie okreslil jakim, powiedzial tylko ze jak sie uda to bedzie mniejszy koszt) okazalo sie ze cos poszlo nie tak i ze zrobi ja na wlasny koszt ( doprowadzi do takiego stanu w jakim zostala przyniesiona do serwisu) stwierdzilem ze niech ja zrobi do konca. No i zrobil ale widzisz co sie okazalo ze klucz sie niby zmienia. Po prostu żenada, brak słów. Wielkie dzieki koledzy za pomoc.
 

Ankoholik

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
jak numery sie zgadzają to nie możliwe jest aby key sie zmienił gdyż nie ma on do tego uprawnień ani możliwosci . moze wgraj firmware jak to jest 0225 z U albo na odwrót i zobacz
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
jak numery sie zgadzają to nie możliwe jest aby key sie zmienił gdyż nie ma on do tego uprawnień ani możliwosci . moze wgraj firmware jak to jest 0225 z U albo na odwrót i zobacz
Nr seryjny się nie zgadza. Konsole rozbierałem już parę r(...)
Sympatyczny pan serwisant wymienil mu mobo.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom