Problem z LT

zwirek108

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich mam pewien problem chyba z lt lub napędem. Problem polega na tym ze mam dwie konsole jedna kopiłem już przerobiona a druga sam przerabiałem na tej pierwszej przerobionej czyta mi bez problemu kopie gry nfs run a na tej co ja przerabiałem nie chce wyświetla się ze płyta nieobsługiwana mam tez inne kopie i normalnie czyta a nfs nie chce w czym możne być problem? dodam ze w tej konsoli co ja przerabiałem jest napęd benq i wgrywałem do niego lt 2.0 i 3.0 i jest to samo.
 

mrowa110

Użytkownik
Użytkownik
Musisz mieć wgrane lt te samo co na konsoli na której Ci działa gra , później usun grę z dysku i zainstaluj jeszcze raz lub wyczyśc pamięć podręczna wszystkich nośników. I gry nagrane były ihasem czy zwykłą nagrywarką ? Niektóre napędy nie chcą czytać kopi xgd3 nagranych zwykłą nagrywarką
 

Remix27

Banned
Niektore tylko hitachi. Jak konsola ma lt 3 naped fabryczny xgd3 skan abgx na ustawieniu autofix level 3 i nagrac. Xgd2 musi dzialac.gry xgd3z lt 2 nie dzialaja na lt 3 i na odwrot
 

zwirek108

Świeżak
Świeżak
Za wiele nie wiem o tej konsoli co ktos przerobil bo kupilem ja uszkodzona (rrod) z kopiami gier ale udalo mi sie ja uruchomic i postamowilem swoja przerobic wgrywalem do swojego napedu lt 1, 2 i 3 na kazdym lt wiekszosc gier chodzi tylko pare gier nie odtwarza. Moze cos zle wgrywam do napedu? Sorry ze tak dopytuje ale za bardzo sie na tym nie znam.
 

Remix27

Banned
Ma byc najnowsze lt jak 3 to 3 . Xgd 2 dziala? Xgd 3 Ma byc na lt nagrane jak ci wyzej pisze
 

Do góry Bottom