Problem z Lt3.0 slim

Mamute

Świeżak
Świeżak
Witam.
Niedawno zakupiłem konsole (slim 250gb 30.08.2011).
Dzisiaj ją odebrałem z sklepu który z flashował napęd, sprzedawca mówił ze jest przerobiona LT 3.0 i mam nagrywać tylko takie gry które były zripowane do lt 3.0.
Miałem już nagrane 3 gry ale niestety nie działały, więc nagrałem nową gre Soul Calibur 5 zripowaną do Lt 3.0. Sprawdziłem gre ABGX 360 v 1.0.6. Wszystko przebiegło pomyślnie, żadnych żółtych ani czerwonych napisów.
Nagrałem Imageburn prędkością 4x . Płyty Verbatim DVD+R DL które zakupiłem obsługują tylko 4,6,8x.
Wkładam płytę i wyskakuje czarny obraz i po chwili wraca do dashboarda z xboxa. Tak samo dzieje się jak ręcznie klikam na zagraj w grę.

Proszę o pomoc , ponieważ nie wiem czy ja coś robię źle , czy konsola została źle zflashowana?
Oryginalne gry działają bez problemu.

Z góry Dziękuję.
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
http://xboxforum.pl/artykuly-f31/[tutorial]-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-a-120365.html

Jeśli data w nawiasie jest datą produkcji, to chyba przerobienie konsoli nie jest możliwe (ale nie jestem pewien, więc to musiałby ktoś potwierdzić).
 

Mamute

Świeżak
Świeżak
Według tego Tutoriala nie zaznaczyłem opcji "Adjust SS v1 angle 359 for IXtreme < v1.4" Może to być powodem?

Model Konsoli 1439
MFR Date 2011.08.30.

Sprzedawca zapewniał że mam szczęście i akurat ten napęd dało sie przerobić.
Może mu go zanieść do sprawdzenia?
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nagraj grę z prędkością 2.4
 

Mamute

Świeżak
Świeżak
Nagrałem dwie gry dokładnie według tutoriala który podał kolega wyżej na płytach Verbatim DVD+R DL 2.4x
Obie gry xbox widzi jako film DVD i wyświetla tylko logo z xboxa :(
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
W tej konsoli masz 16d5s, no chyba że jakimś cudem trafił się 16D4s ja się osobiście nie spotkałem z takim przypadkiem, ba nawet nie słyszałem.
 

Mamute

Świeżak
Świeżak
Hmm do tych napędów LT 3.0 jest dopiero robiony.
Zawioze w piątek gościowi tego xboxa i niech kombinuje a najlepiej niech odda kase a poczekam aż wyjdzie normalny flash.

Dzięki wielkie.
 
Gdy wkladasz do xboxa masz zagraj w gre czy odtworz dvd?

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.
 

Mamute

Świeżak
Świeżak
2 poprzednie gry co nagrywałem miały zagraj w gre ale po klicknięciu wracały spowrotem do dashboarda.
Te co dzisiaj nagralem według tutoriala mają odtwórz dvd.

sprawdziłem swojego xboxa na tej stronce Xbox 360 Drives - List
Pisze że mam napęd Philips-LiteOn 16D4S.
Tylko pisze też że ponoć mam 4gb dysk ale mam kompletowy 250.
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nagrałem dwie gry dokładnie według tutoriala który podał kolega wyżej na płytach Verbatim DVD+R DL 2.4x
Obie gry xbox widzi jako film DVD i wyświetla tylko logo z xboxa :(
Wrzuć oryginalną grę do napędu lub starą z XGD2 - Jeśli zadziałają to znaczy że coś nie tak nagrywasz, jeśli natomiast nie zadziałają to znaczy że jest zły flash.
Jeśli oryginalna gra nie ruszy to wrzuć film DVD powinien odpalić, jeśli nie odpali to albo laser do wymiany albo mostek.
 

Mamute

Świeżak
Świeżak
gra z xgd2 nie działa.
W oryginalne moge normalnie grać.
 

fifi88

Użytkownik
Użytkownik
czyli najprawdopodnomniej ktos Cie zrobil w ch....ja :( wez jedz tam gdzie to przerobiles i niech Ci siano oddaja
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
gra z xgd2 nie działa.
W oryginalne moge normalnie grać.
No to masz już tylko takie opcje:
1. Wgrany zły klucz do napędu, jeśli chłop nie prowadzi dobrej inwentaryzacji kluczy z konsol które przerabia to czeka cię wyciąganie klucza z płyty.
2. Padnięty laser
3. Padniety southbridge

Ps. Wrzuć jeszcze jakiś film DVD do napędu, np. z jakiejś gazety dla kobiet czy coś..
 

Mamute

Świeżak
Świeżak
Ok;(
W piątek się tam wybiore. I jakoś to załatwię. 21 werbatimow nagrałem przez tego typa;/ mam nadzieje ze po przeróbce będą działały.

Dzięki wszystkim za pomoc
 
No to masz już tylko takie opcje:
1. Wgrany zły klucz do napędu, jeśli chłop nie prowadzi dobrej inwentaryzacji kluczy z konsol które przerabia to czeka cię wyciąganie klucza z płyty.
2. Padnięty laser
3. Padniety southbridge

Ps. Wrzuć jeszcze jakiś film DVD do napędu, np. z jakiejś gazety dla kobiet czy coś..
Jak oryginal dziala to klucz ma ok. Wg mnie ma nieprzerobiona konsole.

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Jak oryginal dziala to klucz ma ok. Wg mnie ma nieprzerobiona konsole.

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.

Jesli wyskakuje zagraj w gre to ma przerobiona. Obstawiam mostek
Wysłano z GT-I5700 z użyciem Tapatalk
 

materac48

Banned
Użytkownik
przecież on ma litka ds5
 
Jesli wyskakuje zagraj w gre to ma przerobiona. Obstawiam mostek
Wysłano z GT-I5700 z użyciem Tapatalk
No ale oryginaly dzialaja. To cos zmienia?

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.
 

Mamute

Świeżak
Świeżak
U kumpla na nieprzerobionej tez wyskakuje zagraj w grę i po kliknięciu wyskakuje czarny ekran po czym wraca do dashboarada;/(musiałem te 2 co wyskakują zagraj w grę jakoś dziwnie nagrać). Reszta gier jak próbuję włączyć wyskakuje odtwórz dvd.

Filmy DVD i Oryginalne gry działają.
Według stronki Xbox 360 Drives - List mam napęd Philips-LiteOn 16D4S.
Sprawdzałem po dacie produkcji, Teamie oraz LOT.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Zanieś dowiesz się co masz, na pewno nie ma wgranego flasha, Odtwórz dvd na grach XGD2, na nagranych grach XGD3 jest zagraj w grę bez obrazka gry
 

Do góry Bottom