• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Problem z misją z malarzem.

Status
Zamknięty.
P

przeo_91

Guest
Witam mam problem z misją z malarzem sprawa wygląda tak że jadę do tego malarza na ulicy z Romanem bierzemy go do autka i wszystko znika na mapie i nie wiem co zrobić z góry dziękuje za odpowiedź :)

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z misją z malarzem.

Drogi moderatorze nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie lecz precyzuj do jakiej gry nawiązujesz !

Daniok

Użytkownik
Użytkownik

witam

ja tez mam problem z misją jest to jedna z pierwszych misji gonie niejakiego ivana on włazi na jakąś budowę weszłem za nim na 1 piętro ale on dalej wlazł po drabinie i nie mogę za nic wejść tam za nim proszę pomóżcie :'(

P

przeo_91

Guest

wiem wsłuchałem się w to i przeszedłem ale ten poradnik się przyda jak by co ktoś inny miał problem :)

timonowski

Użytkownik
Użytkownik

Teraz ja mam pytanie :D Czy ktoś wie gdzie można kupić ubrania typu smart? Trzeba mieć takie zeby spotkać sie z Jimmym.

timonowski

Użytkownik
Użytkownik

Ja nie pamiętam dokladnie ale to jest ta jak umawiasz się na wizyte u prawnika czy u adwokata przez neta? Tam musisz garnitur i buty od garnituru założyć

P

przeo_91

Guest

Właśnie teraz jestem przy J i nie wiem co zrobić wiem że mam coś z ubraniem zrobić SMART czy coś takiego ale właśnie nie wiem z góry dzięki za odpowiedź :)

timonowski

Użytkownik
Użytkownik

Mam wlasnie ten sam problem, juz prawie wyczepalem misje poboczne i pewnie zaczne czegoś szukać :/ Trzeba miec ubranie SMART i buty SMART :DxD

Status
Zamknięty.

Do góry