Problem z nagraniem gry IMGBURN pomocy (prosze o usuniecie juz wypalilem)

daniel8b

Świeżak
Świeżak
Mozeci mi napisac jak nagrac gre w imgburnie bo gdy robie bo swojemu to mi wyskakuje

Mozecie mi wszystko po kolei napisac co ma i jak najlepiej zeby byly screeny za pomoac bede bardzo wdzieczny jak by co to nagrywarka samsunga sh 2003N WIEM ZE OBSLUGUJE DL i plyty verbatim

monkey222

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z nagraniem gry IMGBURN pomocy (prosze o usuniecie juz wypalilem)

jesli masz od kogos gre na plycie i chcesz ja przegrac to najlepiej w cloneCD bo odrazu robi plik DVD jak robisz obraz na dysku..w alcoholu jak robilem to nigdy nie bylo pliku dvd i mialem problem..w clonecd jest najlepiej...wsadzasz plytke z gra..odpalasz clone cd..dajesz opcje odczyt cd i zapis jako plik z obrazem......jak juz zapisze obraz ..wsadzasz czysta plytje..(najlepiej verbatim) dajesz opcje nagrywanie pliku z obrazem...tam wybierasz folder do ktorego zapisales obraz..zaznaczasz tylko plik DVD ..ustawiasz predkosc nagrywania 2.4 i zapisujesz..wszystko bedzie smigac,,,jak sie uczylem na innych programach to spalilem plyt za 45 zl..a odkad robie w cloncd to nagralem 15 gierek.... pozniej mialem problem jak nie bylo pliku dvd gdy np sciagalem gre z emule..ale kumpel mi pomagal i juz wiem jak tworzyc plik dvd..(tekstowy)

offtopic

Użytkownik
Użytkownik

daniel8b napisał:
Mozeci mi napisac jak nagrac gre w imgburnie bo gdy robie bo swojemu to mi wyskakuje

Mozecie mi wszystko po kolei napisac co ma i jak najlepiej zeby byly screeny za pomoac bede bardzo wdzieczny jak by co to nagrywarka samsunga sh 2003N WIEM ZE OBSLUGUJE DL i plyty verbatim
Z czego nagrywasz z .ISO czy z .DVD ??

monkey222 twoim problemem nie były programy tylko to, ze nagrywałeś gry z iso, a nie z dvd. imho imhburn jest najlepszy do nagrywania gier na x360

monkey222

Użytkownik
Użytkownik

program tez ma znaczenie...wczesniej jak bralem gry od kumpla to robilem obraz w alcoholu i on nie robil pliku dvd ..a cloneCD odrazu przy robieniu obrazu tworzy plik DVD....

offtopic

Użytkownik
Użytkownik

heh, CloneCD nie jest potrzebny aby wykonac plik .dvd do obrazu gry. Można go zrobić w notatniku lub w XDVDMulleter.

Jak se ustawisz layerbreak w imgburn na stałe "1913760" to nawet plik .dvd nie jest potrzebny do nagrania działającej kopii gry.

Do góry Bottom