Problem z nagraniem obrazu ISO

natsu

Świeżak
Świeżak
Witam. Przy nagrywaniu obrazu płyty pierwszy raz wyskoczył mi taki błąd:http://zapodaj.net/be936d26368a.jpg.html. Płytkę wypalałem programem imgburn. Płytkę próbowałem wypalić 2 krotnie ale za każdym razem błąd wyskakuje przy zamykaniu płytki w 50%. Proszę o pomoc. Z góry dziekuje ;)
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jakich płyt używasz?? najlepiej Verbatim jeżeli ich używasz to ściągnij najnowsze sterowniki do napędu po drugie możliwe że napęd pada, aha i ogólnie sprawdź na innej płycie może jest walnięta

PS.
Najnowszy bios do twojego napędu to ver. DL13
 

eXtrim

Użytkownik
Użytkownik
Nagrywałeś już wcześniej gry na xboxa tą nagrywarką?

Wygląda mi na to, że twoja nagrywarka nie obsługuje DVD+R DL (przy zmianie warstwy wywala błąd). Sprawdź w Nero Infotool, czy tak faktycznie jest.
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Dane techniczne napędu mówią o tym że nagrywarka wypala płyty DVD+R DL z prędkościa x6 więc moim zdanie albo płyta walnięta ale uszkodzony napęd(bios)
 

TigraTeam

Banned
Proponuje uaktualnić Firmware w nagrywarce dostepne jest pewnie na stronie producenta miałem podobny problem mianowicie duzo płyt odpadało po tym zabiegu jak narazie jest ok:)
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
 

natsu

Świeżak
Świeżak
NO właśnie, że wypalałem tylko nigdy nie wybierałem nagrywarki w ustawieniach na mój model tylko nagrywałem z domyślnymi ustawieniami. Ok zrobię jak radzicie ;)

Dzieki wypalanie ruszyło i jest wszystko w porządku.
 

Do góry Bottom