Problem z nagraniem? PISZ TUTAJ!

Blood.

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Tu pytamy się i opisujemy problemy podczas nagrywania obrazów gier.
 

Billy

Świeżak
Świeżak
Witam, mam problem z programem ImgBurn. Moja nagrywarka to Optiarc DVD RW AD- 7580s. Problem polega na tym, że gdy chcę dać 'change book type' nie ma tam firmy mojej nagrywarki (czytałem, że to Sony). Przy każdej firmie którą wybieram pisze: Unknown, Reason: Invalid Command Operation Code. Jedynie przy Nu Tech wygląda jakby pasowało. Czy dam radę jakoś nagrać przez ten program moją nagrywarką, czy może jest jakiś inny program, w którym mi się uda?
 

virtual2

Świeżak
Świeżak
ostatnio moja nagrywarka nie nagrywa już tak szybko jak wcześniej ustawiam prędkość na x2.4 a nagrywa x0.8 nie chodzi tu tylko o płyty DVD+r dl ale nawet normalne DVD
w imgburn wyskakuje mi taki komunikat
W 19:39:59 Duplex Secure's SPTD driver can have a detrimental effect on drive performance.
wie ktoś o co z tym chodzi ??
 

turbin

Użytkownik
Użytkownik
zobacz to: http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/img-burn-blad-77282.html

Miałem to samo, zobacz wątek jaki podałem, przez to prawdopodobnie zjechałem sobie napęd.
 

darkheart2712

Świeżak
Świeżak
Witam, nie chcą mnie się włączyć nowo wypalone gry: Fifa 11 oraz Tekken 6. Kupiłem przerobioną konsolkę około 2 lat temu, wypaliłem wtedy kilka gier-wszystkie działają do dzisiaj oprócz tych nowo wypalonych. Ma ktoś jakiś pomysł ?
 

pusio1996

Świeżak
Świeżak
Siema,

Nagrałem sobie dziś grę: Naruto Ultimate Ninja Storm 2 (PAL)
na płytkę: Giga Master Multispeed (8.5GB DVD+R DL)
Nagrywarka: Samsunga obsługuje DL (nowa kupiona tydzień temu)
Przed tym sprawdziłem plik iso. programem abx360 wynik - http://i53.tinypic.com/25f12y1.jpg
Gre nagrałem programem ImgBurn (używałem poradnika)
Po nagraniu w którym nie wyskoczył żaden błąd włożyłem płytke do mojego przerobionego x360 czekam chwilę i wyskakuje "odtwórz DVD"
Pliki które są na płytce widoczne jak włożyłem do DVD w kompie = http://i56.tinypic.com/ohnzlz.jpg

Wcześniej nagrałem też na inną płyte grę: Halo Wars (PAL) i działa dobrze tylko mam problem z tą jedną.

Bardzo proszę o szybką odpowiedź!
 

Uped

Użytkownik
Użytkownik
Up@ Musisz grę spatchować do odpowiedniego wave jaki twoje firmware w napędzie obsługuje. Jeżeli nie wiesz to musisz próbować nagrać płyty z wave od 2 do 4 i która pójdzie to będzie to gra z wave obsługującym twoje FW. Jeżeli nagrasz z wave 2 i pójdzie to masz 1.4 - 1.5, jeżeli pójdzie z wave 3 to masz 1.51 lub 1.6 zaś jeśli pójdzie z wave 4 to masz 1.61.

darkheart2712@
Przydało by się trochę więcej szczegółów: np. jaki Ci się komunikat pojawia w konsoli po włożeniu płyty? Jeżeli "odtwórz dvd" to musisz gry spatchować do odpowiedniego wave.
 

pusio1996

Świeżak
Świeżak
Narazie zrobiłem na wave 2 i za 1h będe miał płyty może verbatima i spróbuje,

Halo Wars którego nagrywałem był na wave 2(i działa) a to naruto na wave 4 (nie działa)

Dzięki za odpowiedź! dziękuję.
 

Uped

Użytkownik
Użytkownik
I jeszcze jedno: jeżeli nie będzie działać to masz 1.6 lub 1.61 (nie obsługują gry patchowanej na niższy wave niż ich najwyższe możliwe wave (Halo działa bo nie jest patchowany i ma oryginalny wave 2)) - To tak jakby... ;D i powodzenia.
 

pusio1996

Świeżak
Świeżak
Teraz coś rozczytałem
"(4th wave) - requires iXtreme v1.51 [Hitachi only],")

Na jakiejś wstawce pisało że gra jest stealth patchowana do wave 6.

No nic za 30 minut zobacze czy pójdzie na wave 2 na Verbatimce.

@edit

Z tąd pobrałem gre: http://nie będę kradł.org/*******/5881209/Naruto.Ultimate.Ninja.Storm.2.PAL.XBOX360-STRANGE-[tracker.BTARE

@EDIT 2

Podczas nagrywania na 1 płyte w 50% wy***** sie błąd płyta z******,

@edit 3

Wziąłem kolejną płytke i teraz ***** przy nagrywaniu w ImgBurnie stanęło na 41% i stoi już 5 minut -.-

nie próbuje dalej *******ić to.
 

Uped

Użytkownik
Użytkownik
pewnie coś z nagrywarką... No, ale jeśli chcesz pograć w tę grę musisz próbować niestety z tymi płytami jeśli nie wiesz jaki masz fw. Kupuj i próbuj płyty bo może to był tylko jedno razowy błąd.
 

pusio1996

Świeżak
Świeżak
Teraz wziąłem płytke na 1 przy 50% jakiś błąd

a teraz na 2 zacięło się na 41% i nie idzie -.-

Dam sobie spokuj z tym już wole kupić tą gre oryginalną bo okaże sie że wydam 120 zł na płyty....
 

RaksonPDZ

Użytkownik
Użytkownik
Mam problem z nagraniem gry.A mianowicie.Nagrywam obraz plyty programem IMG BURN. Nagralem git jest az do czasu kiedy pakuje ja do x'a.nie czyta jej.
mozecie mi napisac jak krok po kroku nagrac gre?:) pozdro;p
 

Uped

Użytkownik
Użytkownik
Przecież są na forum poradniki krok po kroku, wystarczy poszukać... a jaki komunikat wyskakuje w xbox'ie?
 

RaksonPDZ

Użytkownik
Użytkownik
Odtworz dvd;]
 

RaksonPDZ

Użytkownik
Użytkownik
mozesz mi podeslac ten poradnik krok po kroku?;]
 

Uped

Użytkownik
Użytkownik
Wystarczyło poszukać: http://xboxforum.pl/iso-f31/nagrywanie-obrazow-iso-windows-4.html a po za tym ten twój błąd to jest spowodowany tym, że nagrałeś grę ze złym wave czyli: "Musisz grę spatchować do odpowiedniego wave jaki twoje firmware w napędzie obsługuje. Jeżeli nie wiesz to musisz próbować nagrać płyty z wave od 2 do 4 i która pójdzie to będzie to gra z wave obsługującym twoje FW. Jeżeli nagrasz z wave 2 i pójdzie to masz 1.4 - 1.5, jeżeli pójdzie z wave 3 to masz 1.51 lub 1.6 zaś jeśli pójdzie z wave 4 to masz 1.61."
 

pusio1996

Świeżak
Świeżak
A zapomniałem napisać te gry mi działają:
halo wars - wave 2
gears of war 2 - wave 2
Wanted Weapons of Fate - wave 3
Ace Combat 6 - wave 2



Wavy gier sprawdziłem przy pomocy XwavesPatchera.
Gra na wave 4 nie działała.

@EDIT
Zobacze zrobie gre na wave 2 i zobacze czy zadziała.
 

Uped

Użytkownik
Użytkownik
Masz ixtreme 1.6 czyli wave 3
 

michalsc

Użytkownik
Użytkownik
Cześc nagrałem sobie cod bo na kompie, nagrało się bez problemu, ale gdy wkładam płyte do napędu w konsoli pisze odczytywanie , po czym jest czarny ekran, płyta chodzi ale nic sie nie da zrobic bo konsola sie zwiesza, co jest nie tak ?
 

Do góry Bottom