Problem z nagraniem Prince of Persia

mateo2048

Użytkownik
Użytkownik
Witajcie, otóż chciałem nagrać tą najnowszą Prince of Persia przez IMGBurn. Chciałem nagrać na płytkę Emtec DVD+R DL z prędkością 2x.. Plik .dvd jest raczej dobry bo już miałem go w wstawce (z grupy AllStars :)). Załącze SS z błędem bo nie mam pojęcia jak go wytłumaczyć.

P.S. To pierwszy raz próbowałem nagrać gierkę na XA..


 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
hmmm ja bym stawiał na płytę jak możesz (musisz) to kup Verbatimy 2.4 bo one najlepsze są i najmniej kłopotów sprawiaja

co tu jeszcze można dać ja bym obstawiał nagrywarkę ale jasnowidzem nie jestem wiec podaj mi proszę swój model .
 

mateo2048

Użytkownik
Użytkownik
Nie potrafię Ci podać dokładnego modelu.. :) Wiem że jest LG i na allegro kosztuje ok. 40zł :) A i sprawdzałem wcześniej programem czy da rade nagrywać nią płyty DL, i wynik był pozytywny :)
 

incubus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Tą nagrywarke to se mozesz na smietnik wywalic 3 letni zabytek plus nosnik do dupy to nie ma szans na powodzenie.
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
jeżeli masz jeszcze trochę cierpliwości to ewentualnie wymień narazie płytkę na verbatim. Jak to nie pomoże to raczej nagrywarka. Jeszcze tylko przed nagrywaniem zaktualizuj jej fw.
 

Adore

Świeżak
Świeżak
ja wlasnie nagralem dokladnie ta wersje gry i niestety pokazuje mi sie komunikat "To play this disc, put it in an Xbox 360 console".

Konsola ma miesiac, nic z nia nie robilem (zadnych updejtow).
Nagrywarka: domyslna na laptopie Lenovo SL300
Plytka: Emtec DVD+R Double Layer

Wszystko wydaje sie byc ok, ale mimo to komunikat sie pojawia? Co moze byc przyczyna? Dodam, ze nagrywalem dwa razy, dla pewnosci ze to nie wina plyty / nagrywaki - ale bez zmian :/
 

incubus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
A masz chociaz przerobiona konsole :).Nagrywarki w lapsach sa do bani a Emtec to nie płyta tylko śmieć.
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
A masz chociaz przerobiona konsole :).Nagrywarki w lapsach sa do bani a Emtec to nie płyta tylko śmieć.
popieram kolegę co do płyt, nie pal na Emtec'ach, a z nagrywarkami to różnie bywa. Spróbuj na innej płycie. Oczywiście polecamy Verbatim :)
 

krysto68

Użytkownik
Użytkownik
Ja osobiście od dłuższego czasu wypalam na kodakach,i powiem że nie miałem do tej pory żadnych problemów.Na jednej nawet zrobiłem eksperyment z mocnym porysowaniem i tu zaskoczenie zero problemów dalej śmiga.Pozdrawiam
 

kolba

Świeżak
Świeżak
potwierdzam ze EMTEC to straszna lipa...kupilem 5 szt bo innych akurat nie bylo i z 5szt tylko jedna po nagraniu dziala...wczesniej nagralem 5szt plytek PHILIPSA i dzialaja bez zarzutu.
pozdrawiam
 

Do góry Bottom