Problem z nagraniem

mikula92

Świeżak
Świeżak
Witam chciałbym nagrać sobie Diablo III na konsole i robiąc wszystko według tego poradnika http://xboxforum.pl/artykuly-31/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/ mam taki mały problem. Gdy już wszystko jest gotowe do nagrywania to wciskam Write i nagle wyskakuje mi coś takiego : would u like to try sending the burnermax payload ? Note :Even if successfull, there's no guarantee your drive will cope with overburing the disc ! Oczywiście w tej sytuacji wybieram opcje anuluj gdyż nie chciałbym żadnych problemów i męczyć się z kupnem nowej płytki. Proszę o pomoc ;) Dodam, że używam normalnej nagrywarki nie żadnego ihas'a czy jak to tam się zwie ;p Przepuszczałem grę przez abgx chociaż nie wiem czy było to konieczne, ale tak po prostu zrobiłem lecąc według poradnika.
 

the mistic

Banned
Musisz potwierdzić . Pisze ,że użycie tego programu nie gwarantuje poprawnego zapisu . Czyli nagrywasz na własne ryzyko.
 

mikula92

Świeżak
Świeżak
No tak rozumiem co tam jest napisane, ale chodzi mi właśnie o to czy jak potwierdzę to nagra się wszystko normalnie czy będą jakieś problemy? Może jest jakaś możliwość by to obejść i by nagrała się całość, a nie, że zaraz czegoś będzie tam brakowało.
 

the mistic

Banned
Nagraj w imgburnie z weryfikacją to się dowiesz. Z paytoolsem są różne akcje nigdy nie ma pewności czy po nagraniu będzie to działać.
 

Do góry Bottom