Problem z nagrodami awatara na profilu w konsoli Xbox 360 Slim.

pieterek2000

Świeżak
Świeżak
Witam. Profil jest połączony z xboxlive. Problem jest z tym, że nie są przyznawane nagrody awatara Z ŻADNYCH gier. Kiedyś pamiętam było coś z gry "Kinect Adventures!", ale teraz już nawet z tego nie ma. Inne profile na konsoli normalnie zdobywają nagrody awatara. Proszę o pomoc!
 

mefistofeles1991

Świeżak
Świeżak
Zalogowałeś się na swoje konto xbl? wyloguj i zaloguj jeszcze raz...
 

pieterek2000

Świeżak
Świeżak
No mam konsolę przed sobą no i nic nie pomogło.
 

mefistofeles1991

Świeżak
Świeżak
Sprawdzałem Twoje osiągnięcia na stronie gamertag i dziwne... Masz 3505 osiągnięć a nie masz listy achievementów... Musiałbyś zadzwonić na support Polskiego MSa bądź czat on-line na oficialnej stronie xbox ale tylko w języku angielskim
 

pieterek2000

Świeżak
Świeżak
Jakieś wskazówki mógłbym prosić jeszcze? mam konsolę przed sobą.
 

pieterek2000

Świeżak
Świeżak
W ogóle kiedyś miałem problem z osiągnięciami. Nie nabijały się, aż w końcu w czasie grania w fife 13 demo :) wystrzeliła salwa informacji o odblokowaniu osiągnięć.
 

mefistofeles1991

Świeżak
Świeżak
https://support.xbox.com/pl-PL/request-call?service=xbox-live&category=microsoft-account&issue=Other&ccfissue=&ewt=0&navlistpath=NavigationList&preferedLocale=pl-PL&siteId=xbox-prod&

Wprowadź dane i poczekaj aż zadzwonią... Bo to nie jest błąd konsoli lecz u nich... Może Ci to zrobią ;)

Edit: Ogólnie dziwny przypadek żeby pokazywało ile jest osiągnięć a nie było listy za co...
 

pieterek2000

Świeżak
Świeżak
ok. Dzięki. Napiszę tu jak mi się to uda zrobić :))
 

pieterek2000

Świeżak
Świeżak
Jak ja kiedyś wszedłem u siebie to widziałem swoje ale to było przed problemem. A! A nagrody awatara są też przyznawane offline więc to może być problem u mnie?
PS mam 3650 punktów osiągnięć, nie 3505.
Owszem, wbijałem resztę na offline, ale teraz mam neta i powinno już być normalnie 3650.
 

mefistofeles1991

Świeżak
Świeżak
To nie ważne że są przyznawane offline... Ponieważ jakieś już miałeś przypisane do profilu (synchronizacja po połączeniu z netem) pokazuje ze masz 3.505 osiągnięć a nie pokazuje archivmentów do tego gs

Edit: Przy 3505 łączyłeś z netem i zsynchronizowało a reszte do 3650 musiałeś wbić offline, prawda?
 

pieterek2000

Świeżak
Świeżak
Ale aktualnie mam włączoną konsolę i połączenie z XL jest.
 

pieterek2000

Świeżak
Świeżak
Owszem, wbijałem resztę na offline,
ale teraz mam neta i powinno już
być normalnie 3650.
 

mefistofeles1991

Świeżak
Świeżak
Coś musi być nie tak z Twoim kontem na serwerze microsoftu... Widzę że masz już 3700GS ale nie pokazuje gier... Wypełniłeś to co Ci podesłałem? dzwonili do Ciebie?
 

Do góry Bottom