Problem z nagrodami awatara.

>>Patryk<<

Użytkownik
Użytkownik
No więc od jakiegoś czasu (od premiery) gram w Mass Effect 3. Bardzo lubię zabijać wrogów przy pomocy omni-ostrza :beaten:, nie wyobrażacie sobie jaki byłem zadowolony, kiedy okazało się, że mój awatar też może takowe posiadać. Jednakże nie wyobrażacie sobie mojej złości, kiedy okazało się, że mój awatar z niewiadomego powodu nie mógł założyć omni ostrza. Już tłumaczę:



No więc jestem w edytorze awatara, dokładnie w miejscu, gdzie wybiera się nagrody z Mass Effect 3.



W okienku z omni-ostrzem jest wykrzyknik. jak daję A to nic się nie dzieje, a okienko się trzęsie, z hełmem jest tak samo. Mam go zaktualizować, czy co? I czy aktualizacja jest bezpieczna? Oto mi chodzi: http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Bporadnik%5D-jak-zrobic-zeby-gry-xgd3-dzialaly-po-cichej-aktualce-109975.html mam LT 3.0.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Wydaje mi się, że musisz podłączyć konsolę do Live'a, żeby ściągnąć nagrody awatara. Wgranie Title Update nic nie da.
 

kamel12345

Użytkownik
Użytkownik
mi pomogła raz aktualizacja dasha do nagród z RDR i L4D 2 ale przy ME 3 mam tak samo
 

kamyz

Użytkownik
Użytkownik
musisz zie podłączyć do live'a
 

>>Patryk<<

Użytkownik
Użytkownik
No to lipa, wole się nie podłączać do Live'a, nie chcę bać się bana. Dzięki za pomoc.
 

Do góry Bottom