Problem z nagrywaniem gier XBOX 1 na XBOX 360

El Pingwino

Świeżak
Świeżak
Witam, ostatnio na forum szukałem pomocy w sprawie nagrywania gier ze starego xboxa na 360, dziś kupiłem płyty i nagrałem dwie gry niestety nie poprawnie. Pobrałem z internetu już gotowe gry: iso. z dvd. pod LT 3.0, przerobione z DVD5 na DVD9, zajmujące na dysku coś ponad 7 gb, layerbrake ustawiony, weryfikacja itp. także, najpierw wypaliłem "need for speeda underground 2" na płycie platinum z prędkością 2.4x programem "imgburn" z pliku dvd. , niestety kod stanu 03-80-00 , później "mortal kombat deception" z prędkością 2x również na płycie platinum ale tym razem za pomocą "clonecd", to dziwne bo wcześniej nagrywałem "need for speed rivals" z x360 na verbatimie z prędkością 2.4x przez "imgburn", który także nie działał ale przynajmniej pojawiało się "uruchom grę" a dalej pojawiało się "przeczyść płytkę..." a tu od razu "nierozpoznany dysk", niby verbatim wychwalany i lepszy od platinum ale był trochę porysowany. Moja nagrywarka to "matshita dvd-ram uj8c1", niestety z oprogramowaniem 8.10, a najnowsze to prawdopodobnie 8.20, lecz nie mogę w żaden sposób go pobrać, szukałem gdzie tylko mogłem, imgburn na końcu nagrywania upomina się o sterowniki lecz clonecd nie, proszę o pomoc bo nie mam ochoty marnować kolejnych płyt. Możliwe też że laser w konsoli jest trochę skatowany, wypalane gry które u kumpla odpalają się za pierwszym razem u mnie za drugim czy trzecim, ale te próbowałem za 20 razy i nic, "nero info tool" potwierdza że mogę nagrywać DVD+R DL jak i DVD-R DL. Proszę pytać to przybliżę swoją sytuacje jak potrafię.
 

Do góry Bottom