Witam
Na początku powiem, że zanim napisałem ten post to czytałem to forum, 3 dni i nie zawracał bym głowy gdybym dał radę sam znaleść rozwiązanie
Więc tak ma slima z lt 3.0
Ihasa 124-19B.
Przejściówki do laptopa gembirda.
Zflashowałem wg totutka na platynki media id RITEK-S04-66 napewno dobrze, bo w napędzię czystą płytę widzi jako 8.13gb.
Kupiłem płytki napewno z tym samym id
w emprom utily ustawione:
enable
enable
distable
eneble.
Image burn ustawienia:
Opc włączone i weryfikacja właczone
w ustawieniach book type:
For DVD+R DL Media-EEPROM
i dvd rom
I teraz najlepsze nagrywa wszystko jak należy weryfikacja 100%.
Nagrałem już 4 płyty z różnymi obrazami z dobrego źródła i wyskakuje komunikat ze ściereczką
Nie mam już pomysłu, co moge zrobić skoro wszystko robię tak jak w książce.
Proszę o jakąś radę
Na początku powiem, że zanim napisałem ten post to czytałem to forum, 3 dni i nie zawracał bym głowy gdybym dał radę sam znaleść rozwiązanie
Więc tak ma slima z lt 3.0
Ihasa 124-19B.
Przejściówki do laptopa gembirda.
Zflashowałem wg totutka na platynki media id RITEK-S04-66 napewno dobrze, bo w napędzię czystą płytę widzi jako 8.13gb.
Kupiłem płytki napewno z tym samym id
w emprom utily ustawione:
enable
enable
distable
eneble.
Image burn ustawienia:
Opc włączone i weryfikacja właczone
w ustawieniach book type:
For DVD+R DL Media-EEPROM
i dvd rom
I teraz najlepsze nagrywa wszystko jak należy weryfikacja 100%.
Nagrałem już 4 płyty z różnymi obrazami z dobrego źródła i wyskakuje komunikat ze ściereczką
Nie mam już pomysłu, co moge zrobić skoro wszystko robię tak jak w książce.
Proszę o jakąś radę