Problem z nagrywaniem płyt

Alienlol

Użytkownik
Użytkownik
Witam wszystkich.Od razu mówię że bardzo dużo czytałem ty na forum o moim problemie ale jednoznacznej odpowiedzi nie znalazłem co zaowocowało zmarnowaniem 3 płytek DL.A więc tak: Kupiłem nie dawno używaną konsolę z napędem Samsunga,przerobioną z softem eXtreme 1.5 (przynajmniej tak mi powiedział sprzedający).Próbowałem 3 krotni nagrać grę Sonic And Sega All Stars Racing dwukrotnie na Esperanzie (wiem wiem kiepskie płytki) i raz na Verbatimie ale za każdym razem po włożeniu płytki do nośnika pisze tylko "odtwórz DVD" a po odpaleniu wyskakuje tylko logo XBOXa.Domyślam się że źle nagrywam chodź robiłem to inburnem i z poradnika z tego forum.Czytałem tu że do eXtreme nie trzeba bawić się w żadne patche więc nie wiem już na czym polega mój błąd.Nie chcąc marnować więcej płyt chciałbym zasięgnąć porady bardziej doświadczonych użytkowników X-a :) Prosiłbym o pomoc
 

hesu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A patchowales ta gre na wave mniejszy niz 4??bo jezeli nie to gre nagrales 3 razy dobrze tyle ze musisz sobie zrobic plytke activate.iso zeby uruchomic gry z wave wiekszym niz 3 i bedzie po problemie :)
Przed wlozeniem plyty z gra wkladasz plytke z activate ,klikasz odtworz dvd.Po ukazaniu sie ekranu bialego z napisami wyjmujesz plyte z napedu i wkladasz plyte z gra i wszystko powinno smigac.
 

sseettaa

Banned
Użytkownik
dokladnie jak powiedzial przedmówca 1.50 nie obsłuży sonica zostaje paczowanie

co do actiwate to też nic nieda bo actiwate iso dziala tylko pod 1,61

zostaje paczowanie
 

Alienlol

Użytkownik
Użytkownik
Nie patchowalem bo po przesortowaniu forum i przeczytaniu tego
Cechy xtreme
- gra nie musi miec zadnych patchy
- gra moze miec dowolny wave
- gry z x1 moga byc na dvd 4,7GB

Aha ok dzięki za info spróbuje z patchowaniem :)
 

sseettaa

Banned
Użytkownik
kolego ale sonic ma wiekszego wawe niż obsługuje ixtream 1.5 dlatego musisz paczowac albo zaniesc konsole w odpowiednie miejsce gdzie ci przerobią x na nowszy xtream

niestety to jedydny sposób albo przerobisz x
albo paczowanie bry activate iso nic tu nie pomorze
 

hesu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No tez fakt ,ze na 1,5 nie dziala activate :p zapedzilem sie.
 

Alienlol

Użytkownik
Użytkownik
Pomogło :) Jeszcze raz dzięki a temat do zamknięcia
 

Do góry Bottom