1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagrywaniem pod LT 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez niepohamowany, Listopad 14, 2013.

1. niepohamowany

niepohamowany Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Panowie ja już nie wiem gdzie szukać odpowiedzi na mój problem.
    Do tej pory większość gier udawało mi się bezproblemowo nagrywać. Natomiast ostatnio raz się uda a raz mam taki problem

Abgx wygląda tak

Natomiast przy wypalaniu wyskakuje taki komunikat

Poratujcie i powiedzcie w czym siedzi problem.
    Czasem nawet jak się uda że weryfikacja w img burn przeleci bez problemu to po włożeniu płyty do konsoli albo wywala że nierozpoznano dysku albo błąd ze ściereczką

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    1)daj loga z imgburn
    2)
    Możliwe ,że laser pada w konsoli spróbuj na innej
    3)Problem weryfikacji jak nagrywała tak jak trzeba może pomóc reinstal windowsa lub nagrywanie na trybie awaryjnym.
    4)Możesz mieć beznadziejny adapter usb.
    5)Wyłączyłeś sobie ,żeby urządzenia w usb nie przechodziły w stan spoczynku?

1 osoba to lubi.
  4. niepohamowany

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sprawdzę to co mówisz o tym usb i przeinstaluje na początek img burn bo tamtego loga juz nie mam. Jak dalej wywali takie coś to wtedy wkleję Ci całego loga z img burn

5. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Sprawdz wszystkie opcje. I jak nagrywała poprawnie i kopie działały to powód będzie jeden z punktów, sprawdz wszystkie możliwe opcje.

1 osoba to lubi.
  6. niepohamowany

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podziekowal. Problem lezal chyba w tym uspieniu portow usb albo w samym img burn bo wylaczylem usypianie portow usb i reinstalowalem img burn i jak narazie gra ktora probowalem 3 razy wypalac po tych zmianach za 4 razem dziala. Szkoda ze wczesniej nie zapytalem bo 30 plyt okolo juz poszlo w kosz

7. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak działa to nagrywaj przeważnie w portach usb na windowsie wyżej niż xp stoi problem.

1 osoba to lubi.
  8. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    107
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    jak długo używasz ihasa? mój padł po około 2 latach był to model 524b w ostatnim czasie nagrywał jak loteriada coraz częściej psuł płytki w różnych momentach czasem przy ok 50 % czasem 74 % a nawet 97% i oczywiście czasem nagrane ok ale weryfikacja failed, wyczyszczenie wnętrza laser itp na krótko pomogło, system ok, po zmianie na 124-19 b od nowości 0 probów ten sam system nie reinstalowany img burn 2580 standardowe ustawienia OPC zaznaczone x4 verby mkm 03 succes ,poprzez adapter usb->sata pod lapkiem na złączu zarówno usb 2.0 i 3.0, na win 8 i po aktualizacji win 8.1, przed nagrywaniem czyść system ccleanerem lub podobnym toolem ze śmieci, wyłącz antywira,wyłącz aktualizacje windozy i inne zbędne procesy/urządzenia jak np blutooth,odtwarzacze mp3, pendrivey a w ustawieniach zasilania przełącz na wysoką wydajność i wyłącz usypianie portów usb a także wygaszanie/wyłączanie ekranu monitora i wyłączanie hdd po określonym czasie najlepiej ustawić na 0 lub nigdy , na tym najlepiej wszystko działa

1 osoba to lubi.
  9. niepohamowany

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja to robie na windowsie 8 i powiem szczerze ze nawet do glowy by mi nie przysxlo ze jest cos takiego jak usypianie portow usb
    Ihas 124 19b uzywany okolo roku. Zrobie jeszcze to o czym mowisz. Poki co nie ruszam bo wypalam zaleglosci dzieki panowie za wielka pomoc

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Wczytywanie...

Poleć forum