problem z nagrywaniem

michalsc

Użytkownik
Użytkownik
Cześc mam problem z nagrywaniem, po paru procentach nagrania wyskakuje mi błąd I/O, mam nagrywarke samsung sh s223 i za każdym razem używam płyt verbatim dvd +rdl, ten błąd wyskakuje od niedawna ,wcześniej wszytsko normalnie sie nagrywało, od jakiegos czasu jest kapiszon mimo ,że nic nie robłem ani z komputerem ani z programem, uzywałem imgburn254, myślałem że moze trzeba z aktualizowc do 255 ale po aktualizacji dalej jest to samo, błąd po paru procentach, co jest nie tak ? ostatnio wywaliłem z 10 verbatimów jak ktoś ma jakiś pomysł to proszę o pomoc.
 

Bartoj11

Użytkownik
Użytkownik
spróbuj na innej nagrywarce
 

MrDudi

Użytkownik
Użytkownik
zanim zmienisz nagrywarkę proponuje zmiane programu na CloneCd. imgburn jest znany z tego ze sie kaszani więc w pierwszej kolejności sprawdź co bedzie na CloneCd.
 

michalsc

Użytkownik
Użytkownik
zanim zmienisz nagrywarkę proponuje zmiane programu na CloneCd. imgburn jest znany z tego ze sie kaszani więc w pierwszej kolejności sprawdź co bedzie na CloneCd.
podaj jakiegos linka, jaka wersja tego ?
 

MrDudi

Użytkownik
Użytkownik
pierwsza lepsza, wszędzie jest najnowsza/ostatnia wersja i taką sciagnij CloneCD 5.3.1.4 - dobreprogramy
 

michalsc

Użytkownik
Użytkownik
jak sie w tym nagrywa masz jakiś tutorial ?
 

MrDudi

Użytkownik
Użytkownik
lol ? ;p potrzebujesz tutka do CloneCd ? ;p przecież tam są 4 opcje na krzyz. najeżdżasz na drugą ikonke/obrazek od lewej i ci pisze pod spodem "nagrywanie pliku z obrazem płyty na cd" . to ze pisze cd nie zwracaj uwagi, wypala dvd dl bez problema. następnie klikasz "przegladaj" i tam musisz wybrać obraz gry ze swojego hdd który chcesz nagrac. następnie po prawej na dole klikasz "dalej". następnie wybiera sie prędkosć nagrywania i to by było na tyle. powinienes dac rade ;p
 

michalsc

Użytkownik
Użytkownik
jeszcze większy syf niż ten img burn, 2 płyty do wywalenia, co moze byc nei tak że ani tu ani tu mi nei nagrywa tych płyt
 

Diquender

Świeżak
Świeżak
Ja sam używam imgburn i nie narzekam , może masz jakąś przestarzałą wersję programu lub twój plik który chcesz nagrać jest zepsuty i wystarczy ściągnąć z innej strony .
 

michalsc

Użytkownik
Użytkownik
tak jak napisałem wyżej, mam najnowszą wersje img burn, próbowałem nagrac kilka różnych płyt i wyskakują błędy, wcześniej tego nei było i nagrywałem płyty normalnie
 

lukaszwolfjanusz

Użytkownik
Użytkownik
najwidoczniej nagrywarka dokonała żywota, zrób tak jak pisał kolega wcześniej i sprawdź na innej nagrywarce jak masz możliwość, ewentualnie poszukaj jakiegoś updatu do twojej nagrywarki. A tak w ogóle to ile ma ta twoja nagrywarka?
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
zanim zmienisz nagrywarkę proponuje zmiane programu na CloneCd. imgburn jest znany z tego ze sie kaszani więc w pierwszej kolejności sprawdź co bedzie na CloneCd.
podaj chodz jeden post na dowod tego co mowisz, ze sie kaszani - ja wszystkie plytki nagralem tym programem i zadnej nie spalilo mi tylko dlatego ze TO IMGBURN. no ale prosci ludzie musza uzywac prostych programow do nagrywania bo konfiguracja opisana na forum jest za trudna dla CB do ogarniecia.


Do zalozyciela - Blad I/O jest spowodowany (W skrocie) zuzyciem sie nagrywarki - ta nagrywarka nie nagrasz juz zadnej plytki DL, niebawem zaczniesz miec problemy z DVD itd. bedzie czytac ale nie nagra - nagrywarka do smieci.
 

Do góry Bottom