Problem z nagrywaniem...

masakryczny

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, mam problem z nagrywaniem gier, nagrywarke ktora posiadam to SLIMTYPE DVD A DS8AZH ATA, nagrywalem ja bez problemu az do teraz, nagrywalem na plytkach philips teraz na verbatim. W tamtym tygodniu udalo mi sie nagrac 2 gry nowa fife i pesa. Nastepnego dnia chcialem jeszcze jednego pesa nagrac, udalo sie ale grajac powiedzmy lige, wywalalo mi blad o czyszczeniu szmatka ( przy fifie i pierwszym pesie wszystko jest ok). Nie przejmujac sie zbytnio postanowilem nagrac po raz kolejny pesa z mysla ze bawilem sie na kompie podczas nagrania i stad ten blad. Niestety kolejna kopia juz w ogole nie chodzila, nie czytalo plyty. Dla pewnosci nagralem nowego dirta i znow to samo. Ledwo wczytuje logo i wywala wspomniany wczesniej blad. Zdesperowany sprobowalem jeszcze raz dirta nagrac i tak o to zniszczylem 4 plyty :) Wyglada na to ze to problem mam z nagrywarka? Dobrze mysle? Jezeli tak to jaka nagrywarke polecacie?
 

masakryczny

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
pomoze ktos?
 

Sh1noPL

Użytkownik
Użytkownik
jaka predkoscia nagrywasz, jakim programem, jaka wersja programu?
 

Rayman_32

Banned
Sprawdź najpierw obraz gry najnowszym abgx360 jak musisz gre zpatchowaćto gorąco polecam 360wavespatcher i nie da się ukryć że spróbuj nagrać programem Xbox Backup Creator.

P.S. Nie długo z mojej strony się pojawi tutorial jak to robić ja nigdy tym sposobem nie uwaliłem płyty.
 

masakryczny

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
predkoscia 2,4, dwie ostatnie nawet 2. nagrywam imgburn 2.5.2.0, wiem ze juz jest wersja imgburn 2.5.6.0, ale nie aktualizowalem bo nie sadzilem ze w programie moze byc problem. xbox backup creator jest lepszy? oczywiscie sprawdzam abgx360 przed nagraniem.
 

masakryczny

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
mozliwe ze problem lezy po stronie programu, mimo ze pierwsze dwie gry nagrane na tym programie dzialaja bez zarzutow?
 

Falandir

Użytkownik
Użytkownik
moim zdaniem to wina nagrywarki, bądź płyt.
kiedyś po wypaleniu gierki pograłem chwilę i też np. na 1 wyścigu czy po pokonaniu 1 przeciwnika napęd zwalniał i wyskakiwał błąd. kup jakąś inną płytkę i spróbuj, ja polecam Platimum. a jak nie płyty to 90 % nagrywarka.
 

malawi

Użytkownik
Użytkownik
najnowszy img burn jest potrzebny oraz polecam verbatimów uzywać, kwestia jaki masz napędx w konsoli wiem ze liteony są najmniej wybreden jeżeli chodzi o zapasówki.

inna kwestia że gry xgd3 zajmują nieco więcej niż xgd2 i czasem gry z błędami się nagrywają np forza4 ... jest i owszem iextreme burner max jeżeli chcesz wypalac nowki bez zadnych błędów
 

Do góry Bottom