problem z nagrywaniem

kbrs

Świeżak
Świeżak
mam lt 3.0 od niedawna, najnowszy dash, plytki nagrywam zwykla nagrywarka, same verbatimy dvd+r dl - to tak w skrocie. posciagalem kilka gier z nie będę kradł, pomyslalem ze sobie przetesuje jak dziala lt 3.0 i cos nagram, wszystko robie tak jak w poradniku na tym forum, sprawdzam obrazy plyt abgx'em i tak, przy borderlands 2 i ac3 pokazalo mi 100% verified, all crcs ok. nagralem bordera i smiga poki co pieknie (no wiadomo przy 98% byl blad, ustawilemn wczesniej overburn i nawet nie probowalem jej instalowac na dysk konsoli - ale dziala). postanowilem wiec nagrac cos jeszcze, black ops 2 niestety sie schrzanil przy 10% nagrywania (abgx pokazal blad przy weryfikacji DMI), dalej wzialem sie za forze horizon to przy ok 45% nagrywanie sie spieprzylo (tutaj weryfikacja w ogole zawiodla, wiec pomyslalem ze to moze wina wadliwego obrazu plyty). nie poddajac sie sprobowalem z ac3 ktore przeszlo weryfikacje w 100%, zmienilem przed tym bufor na 512mb ale plyta nawet sie chyba nie zaczela nagrywac, przy 0% wyskoczyl blad. mam takie pytanie co robie zle? nie chce juz marnowac kolejnych plyt na nieudane nagrywanie, to wina nagrywarki/obrazu plyty/ja cos robie zle?
 

Do góry Bottom