Problem z nagrywarka!!!

kichy

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam problem z nagrywarka w laptopie.Podczas nagrywania 4 płyt pod rząd w imgburn przy ostatniej wyskoczył mi błąd niestety nie pamiętam jaki dałem retry ale wyskoczyło drugie okienko w którym dałem NO oczywiście wyskoczyło oooo noooo tak wiec wyciągnąłem płytkę i zamknąłem napęd.Niestety coś się z nim stało teraz podczas odpalania lapa czy po zamknięciu napędu jest oto taki dźwięk i nie czyta mi już żadnych płyt.Zaznaczam ze wypalam na verbatimach i na tym napędzie już ze 200 płyt wypaliłem.Moze ktoś wie co sie mogło stać???Pomocy


YouTube - Problem z nagrywarką!!!
 

DANMAR

Banned
odinstaluj napęd zrestartuj kompa i niech jeszcze raz się zainstaluje,jak nie pomoże to slimka do wymiany
 

Pankracy666

Użytkownik
Użytkownik
Wyraźnie widać, że napęd już padł :) - wymiana.
 

kichy

Użytkownik
Użytkownik
Już wiem co mi za drugi komunikat wyskoczył coś o zamknięciu płyty ja oczywiście dałem nie ale u kumpla dzisiaj wyskoczył ten sam komunikat i dałem tak i wszystko ok czyli coś sie podupczylo tak jakby ona cały czas chciała tamta płytę zamknąć:(Moze da sie coś z tym zrobić?
 

kichy

Użytkownik
Użytkownik
Już wiem co mi za drugi komunikat wyskoczył coś o zamknięciu płyty ja oczywiście dałem nie ale u kumpla dzisiaj wyskoczył ten sam komunikat i dałem tak i wszystko ok czyli coś sie podupczylo tak jakby ona cały czas chciała tamta płytę zamknąć:(Moze da sie coś z tym zrobić?

Ponawiam pytanie:)
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Nie da sie , laser juz jest slaby, nagrywarka do wymiany
 

Do góry Bottom