Problem z nagrywniem. Błąd przy zamykaniu płyty. Pomocy!!

matysking

Użytkownik
Użytkownik
Witam serdecznie.
Chciałbym prosić o pomoc/radę osoby, które miały może podobną przypadłość i jakoś z niej wybrnęły. Mianowicie, mój problem polega na tym, iż przy wypalaniu obrazu płyty za pomocą programu ImageBurn (zgodnie z instrukcją zamieszczoną w innym dziale tegoż forum) na końcu nagrywania pojawił się błąd następującej treści:

I 17:38:35 Finalising Disc...
W 17:38:57 Potential 'WaitImmediateIO' Deferred Error - (0/2) - Peripheral Device Write Fault
E 17:39:08 Finalise Disc Failed! - Reason: Cannot Write Medium - Incompatible Format
I 17:39:08 Finalising Disc (Last Attempt!)...
E 17:39:08 Finalise Disc Failed! - Reason: Cannot Write Medium - Incompatible Format
E 17:39:08 Failed to Write Image!
E 17:39:08 Operation Failed! - Duration: 00:41:02
I 17:39:08 Average Write Rate: 3 197 KB/s (2.3x) - Maximum Write Rate: 3 465 KB/s (2.5x)

Całą płytę wypaliło bez problemu, aż do tego momentu, stąd mój post :(. Czy ktos może mi podpowiedzieć czym jest to spowodowane i jak ewentualnie uniknąć podobnej sytuacji w przyszłości?
Obraz wypalałem na nośniku Verbatim DVD+R DL 2,4x z taką właśnie prędkością, programem ImageBurn oraz nagrywarką MATSHITA DVD-RAM UJ-840S 1.11 (ATA).
Proszę o pomoc,rady,sugestie i z góry bardzo serdecznie dziękuje wszystkim odpowiadającym na ten post :).
Pozdrawiam!
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z nagrywniem. Błąd przy zamykaniu płyty. Pomocy!!

Powiem tak, nie ma nic gorszego od nagrywarek w laptopach :D. Jeśli chcesz się cieszyć dobrymi kopiami gier to nie pozostaje nic innego jak kupno nowej nagrywarki. Z aktualizacją fw jest problem, bo go po prostu nie ma heh, takie uroki OEM'u.
 

The0ne

Świeżak
Świeżak
Odp: Problem z nagrywniem. Błąd przy zamykaniu płyty. Pomocy!!

No dobra, ale ja dzisiaj miałem podobny problem, a nagrywałem na Pionku i na TDK, prędkość x2...
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z nagrywniem. Błąd przy zamykaniu płyty. Pomocy!!

Daj log z imgburn to zobaczymy czy podobny ;)
 

Do góry Bottom