Problem z najnowszymi GRAMI

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
ovalogicpl standardowo zrzut z abgx360 z tej gry co ci nie chodzi
 

ovalogicpl

Świeżak
Świeżak
Prosze ;)
http://img21.imageshack.us/i/dddddas.jpg/

No i tak przeczuwalem Fight Night sie nie nagrał nie wiem czemu.Nagrywałem Na Verbatimy + i nie działa.Napisalem temat nizej jaka mam nagrywarke bo troche bałagan zrobiłem ;).Zostala mi 1 płyta jak zepsuje sie to ja sie chyba powiesze.Tyle płyt poszło w piz** ze szok.
 

Adam_84

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Przerabiając grę na 3 Wave uruchomię ją później po aktualizacji firmware na wyższy? Mam teraz liteona z Ix 1.6 i z tego co wiem przeróbka wave gry na niższy powoduje że na Ix 1.61 gra nie działa... Może problem dotyczy tylko Ix 1.61?
 

bastek213

Świeżak
Świeżak
mam problem z przerobieniem z wave4 na wave3
wszystko robie wedlug poradnika lecz po patchowaniu logi sie nie zgadzaja
Imageshack - logi
 

BerixOn

Świeżak
Świeżak
Może mnie ktoś pomoże bo szlak mnie powoli trafia od zmarnowanych płyt.

Pierwsze zasadnicze pytanie.Czy po przerobieniu gry z wave 4 na niższy, wypalam ten obraz na płytę? Czy jak robiłem to do tej pory na starszych gierkach i wszystko było wporządku - tworzyłem miniDVD programem MulleterBeta10.2 i wypalam go na płytę.

Problem mam z gta 4 libery city stories.
Obraz wczytuje do programu abgx 360, który skonfigurowałem krok po kroku zgodnie z poradnikiem który znajduje się tu - http://xboxforum.pl/kosz-f53/patchowanie-z-wave4-na-wave3-27949.html
Abgx nie wykrył żadnych błędów, uruchomiłem MulleterBeta10.2 do którego wczytałem sprawdzony przez abgx obraz iso z gta, wczytując obraz w 1 oknie biorąc next wywalilo mi błąd coś z plikiem video że jest uszkodzony i czy chce go naprawić (wziołem na nie bo mialem już podobną sytuację w abgx bylo ok a w mulleterze był błąd i gra chodziła) po czym stworzyłem miniDVD i wypaliłem go na płytkę. Konsola widzi tą płytkę jako film...
Tutaj mam zrzut ekranu po sprawdzeniu abgx http://iv.pl/images/owiksi2395wtafv99hu.jpg

Dodam że jestem 2 właścicielem konsoli a poprzednik nie wie jaką wersje ixtreme posiadał. Konsola została wyprodukowana 18 marca tego roku, kiedy ją kupował jako nową była już przerobiona. Więc podejrzewam wersje 1,5 / 1,51 ixtrema.

Będe wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam

EDIT

Zauważyłem błąd wcześniej, otóż nie przerobiłem obrazu (jest on w wave4) użyłem do tego celu programu 360WavesPatcher_1.2.2 przerabiając ten opisany wyżej obraz na wave 3. Wrzuciłem go jeszcze raz do sprawdzenia w abgx i pojawiło się parę błędów. Oto one :
http://iv.pl/images/hqscj8lub34j2t5v45zb.jpg
http://iv.pl/images/tng3d3od34r8wypbq90b.jpg
 

Norinai

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co wiem Mulletera już nie trzeba używać. Jeżeli masz ixtrema 1,51 to przerabiasz obraz w abgx sposobem, który podałeś i wypalasz np. ImgBurn. Ja tak robię i wszystkie nowe gry mi chodzą.
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
1 screen - abgx twierdzi ze masz złe pliki pfi i video. i słusznie przecież właśnie go przerobiłeś na wave 3 wiec pliki sa złe - prawda ????
2 screen - abgx najpierw próbuje "naprawić obraz" wgrywa plik pfi z wave 4 a pozniej robisz manualny patch znowu do wave 3???. pytanie tylk po co jak spatchowales go juz wave patcherem

Dla wyjaśnienia - ten sposób na ustawienie abgxem nie służy do sprawdzenia obrazu tylko do spatchowania.

Przeleć abgxem gre nie spatchowana, przerób wave patcherem i nagrywaj. będzie chodzić na 100%
Mulletera wywal
 

BerixOn

Świeżak
Świeżak
"Przeleć abgxem gre nie spatchowana, przerób wave patcherem i nagrywaj. będzie chodzić na 100%
Mulletera wywal"

Trochę nie rozumiem. Skoro piszesz że abgx służy do patchowania to po co jeszcze mam uzywać wave patchera po tym jak mi abgx obraz już spatchuje?

Dla jasności bo już ciężką głowę mam od tego %)
Robię wszystko od nowa na świeżo wypakowanym obrazie.
Wrzucam obraz do abgx`a ustawiając go tak jak w tym poradniku. I dodatkowo odpalam wave patchera wczytuję ten obraz który niedawno przerabiałem abgxem , wybieram w wave patcher zakładke 3wave i "patch my iso in wave3" czy tam na samym dole co jest do wyboru np. "download data for wave3"?

Z góry przepraszam jeśli dobrze nie zrozumiałem,za dużo już dziś przy tym siedzę.

Jeszcze w ramach wyjaśnienia te dwa ostatnie screeny są wykonane podczas jednego skanowania abgxem.

I na płytę w IMG Burnie nagrywam ten obraz iso ważący ponad 7giga? Teraz przeglądałem poradnik umieszczony na tym forum do nagrywania płyt i wspomniane było coś tam żeby zmienić jakąś opcje w IMG Burn żeby nie musiał mieć tych małych dvd.
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
ja wiem ze podczas jednego skanowania.

co do mojego poradnika to albo robisz abgxem albo patcherem.
nie najpierw jednym później drugim.

jak juz sie upierasz zeby zrobisz to abgxem to zrób tak jak jest napisane w poradniku czyli wyłącz funkcje online i usuń plik ini.

Ale uwierz mi patcherem jest łatwiej i przyjemniej.
 

BerixOn

Świeżak
Świeżak
Źle się zrozumieliśmy. Na nic się nie upieram ;) Jeśli patcherem jest łatwiej więc nim zrobie. Tylko w nim nie wiem co wybrać żeby mi dobrze przerobiło, nie chce marnować więcej płytek...

Krok po kroczku:
odpalam patchera
ładuje obraz
zakładka wave 3 i opcja patch my iso in wave 3
nagrywam IMG Burnem obraz iso ważący ponad 7 giga.
koniec ?

Wszystko dobrze rozumiem? Sory że tak truje...
 

Xbox360 Elite

Użytkownik
Użytkownik
Jacie nie mozna nowego tematu zalozyc
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
no cos w tym stylu :)
 

kasza111

Świeżak
Świeżak
A ja troszeczkę z innej beczki,mianowicie mam problema z Modern Warfare2,miałem juz chyba 3 różne wersje,za każdym razem przepuszczam przez Abgx,i za każdym razem jak nagram na Verbatim oczywiście, po włożeniu do konsoli widze komunikat : Odtwórz DVD?Przeróbkę mam ixtreme 1,6.
W czym może być problem,oczywiście mam bana jeśli to ma jkieś znaczenie :)
 

lasek

Użytkownik
Użytkownik
A ja troszeczkę z innej beczki,mianowicie mam problema z Modern Warfare2,miałem juz chyba 3 różne wersje,za każdym razem przepuszczam przez Abgx,i za każdym razem jak nagram na Verbatim oczywiście, po włożeniu do konsoli widze komunikat : Odtwórz DVD?Przeróbkę mam ixtreme 1,6.
W czym może być problem,oczywiście mam bana jeśli to ma jkieś znaczenie :)
Gra wymaga iextreme'a 1.61. MW2 ma wave'a 4 wiec albo luknij w temat o pliku activate.iso albo poczeka na iextrema 1.61 ;)
 

Maryd

Banned
Użytkownik
Gra wymaga iextreme'a 1.61. MW2 ma wave'a 4 wiec albo luknij w temat o pliku activate.iso albo poczeka na iextrema 1.61 ;)
albo uzyj 360 wave patchera i przerob do wave 3 :)
 

Rambo

Świeżak
Świeżak
Ej słuchajcie mam obraz najnowszego Call of Duty i mi się wyświetla takie coś:



Co to oznacza? Obraz zepsuty? HELP!
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
oznacza ze masz wave 4
ps sciagnij najnowszego abgxa to nie bedziesz mial takich krzaczków
 

Rambo

Świeżak
Świeżak
załatwiłem nowego abgx'a i klapa! niby wszystko było na zielono i w ogóle, ale gra się nie odpala, tylko ta animacja Xbox i dalej nic. Nawet nie mam w menu żeby zagrać w grę tylko odtwórz DVD...
 

Rumcajz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam to samo ;P Ludzie pomocy ;)

Niby jeszcze przerobiłem jakimś 360 patcherem(instrukcja na tym forum), gra się odpala i piszę, że wymaga najnowszych aktualizacji, a z czego pamiętam to nie dawno robiłem aktualizacje dasha ;)

W czym tkwi problem :)

Chodzi o COD MW 2 jakby co.
 

NSbikesCO

Użytkownik
Użytkownik
activate.iso nie gryzie :) próbowałes? Ja czekam na 1.61 i nie marudze... może troche .
 

Do góry Bottom