Problem z napedem.Prosze pomozcie

patol965

Użytkownik
Użytkownik
Witam prosze o rade. Przerabialem konsole kuzyna , podlaczylem go normalnie do usb probe v3 i do komputera wszystko pieknie znalazlo mi naped.Wyskoczylo ze naped to liteon , tak samo jak moj i innych kumpli ktorych xboxy przerobilem. A wiec zczytalem klucz , wszystko zakonczylo sie sukcesem, wiec zaczalem wgrywac flash, gdy nacisnalem przycisk liteon erase wyskoczylo ze to nie jest naped liteon, ale mimo tego kontynuowalem, naped wszedl w vendor mode, nacisnalem write, wszystko sie wgralo i sprawdzilo bez zadnych komplikacji. Zamontowalem naped w konsoli , uruchomilem po czy wyskoczylo okienko z chinskimi znakami, i jedna czerwona lampka;/ Teraz jak podlaczam naped do kompa to jungleflasher go nie widzi.Nie wiem chyba nie byl to liteon.Moge to jakos naprawic czy naped jest do wyrzucenia? A i jeszcze jedno, mam w swoim xoboxie przerobiony naped liteon, juz probowalem go przelozyc do tamtego xboxa ale gdy wlaczam jakas gre pokazuje tylko zeby otworyc dvd i nic sie nie chce wlaczyc... Prosze pomozcie..
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Sprawdz co pisze na etykiecie od napedu jesli liteon erase zrob po kasowaniu wyl i wlacz napędu. Drugi nqped ci nie.dziala bo nie wgrales mu klucza

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Podnoszę temat, Chyba nadaje się do kosza? Zły dział
 

Do góry Bottom