Problem z napędem

Neo124

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam wszystkich. Mam nadzieje że trafiłem do dobrego działu. Panowie, posiadam Xbox 360 FAT. Problem zaczął się kilka dni temu kiedy grałem w grę na oryginalnej płycie i raptem gra dostała lagów. Zrobiłem reset konsoli i ku mojemu zdziwieniu przestała czytać płyty. Pomyślałem że to może już po prostu laser wyciągął nogi więc zamówiłem sam nowy laser, wymieniłem go ale nie ma żadnego efektu. Tylko "otwórz napęd" " odczytywanie na sekundę i znów "otwórz napęd. Co może być skutkiem takiego czegoś?
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pytanie czy podczas wymiany lasera usunięta zostala zworka zabezpieczajaca

Wysłane z mojego EVA-L09 za pomocą Tapatalk 2
 

Neo124

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Laser już nie posiadał zworki przy zakupie
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mozliwe ze laser felerny i kazdy nowy nie uzywany powinien miec zworke

Wysłane z mojego EVA-L09 za pomocą Tapatalk 2
 

Neo124

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Rozmawiałem ze sprzedawcą, mówił że nie wszystkie lasery które sprzedają posiadają zworkę, Laser jest nowy, Dodam że włączałem konsole z otwarta pokrywą i laser przesuwa się oraz zapala na czerwono.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Podobno lasery zamienniki są bardzo słabej jakości i trzeba zamawiać od razu kilka sztuk bo nie dość że szybko padają to często są niesprawne już przy ''wyjeciu z pudełka''.


Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie pomożemy Ci na odległość z takim problemem. Lasery jakość to dno, w twoim wypadku może być też problem z czymś innym.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Neo124

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Bałem się właśnie takich odpowiedz. A co jeszcze może być przyczyną takiego zachowania konsoli?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Kabel sata, elektronika napędu oraz laser który już na dzień dobry nie miał zworki. Jeśli dodasz jeszcze ze masz napęd benq, to powiem Ci ze masz duży problem

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Neo124

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jest to napęd hitachi
Panowie już po problemie. Przesunąłem napęd ręcznie w drugą strone i poprawiłem przewody wchodzące do płyty głównej, po trzech próbach wsadzania płyty o dziwo konsola zaczeła czytać płyty.
 
Ostatnia edycja:

Do góry Bottom