Problem z NAT

gozdzikowa

Użytkownik
Użytkownik
Witam

Mam problem z NAT w xboxie . Ogladalem ten tutorial Zmiana NAT na otwarty - tutorial - Forum XBOXOnline.pl i nie wiem jak sie zalogowac na swoj router , wpisuje te ip 192... cos tam i wyskakuje error 404 .
Help :/ Moj router : LinkSys SPA-2102
 

guladirm

Użytkownik
Użytkownik
tutaj masz tutka :

Linksys SPA 2102 Setup Guide

Jeżeli masz inna adresację to adres routera znajdziesz wpisując polecenie w windowsie ipconfig /all i patrz na adres IP bramy bo to będzie pewnie adres twojego routera.
 

gozdzikowa

Użytkownik
Użytkownik
mam adres bramy , wpisuje go i wyskakuje blad 404 , a jak jest brama domyslna to wyglada to tak : " " , yy lol ? blagam pomocy
 

guladirm

Użytkownik
Użytkownik
na PC ustaw 192.168.0.2 (lub inny z klasy 192.168.0.X) maska 255.255.255.0
na routerze jeżeli jest nowy lub nie została zmieniona adresacja będzie 192.168.0.1, zepnij router z pc kablem i w przeglądarce wpisz 192.168.0.1 powinno dzialac
 

hottubie

Świeżak
Świeżak
mam pytanko, wiec jestem podlonczony do internetu , sieci i xbox live to jak jestem podlonczony to dalej moze byc taki problem jak : ludzie mnie nieslyszom , niemoge sie podlonczyc doniektorych sesji gier albo nieslysze innych ??
 

Therioon

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem czy po tym co napisałeś, a właściwie jak napisałeś ktoś zechce udzielić Ci odpowiedzi.
 

hottubie

Świeżak
Świeżak
Nie wiem czy po tym co napisałeś, a właściwie jak napisałeś ktoś zechce udzielić Ci odpowiedzi.
czy jesli jestem podlonczony do xbox live i gram to czy dalej moge miec problem z NAT ??
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
Dzizes krajst! Człowieku weź pare lekcji polskiego.

Odblokuj porty 3074 i 88 na routerze/Firewall w windowsie, zależy jak masz podlaczonego xboxa.

P.S. Therioon on się nawet nie zorientował o co ci chodzi :)
 

hottubie

Świeżak
Świeżak
Dzizes krajst! Człowieku weź pare lekcji polskiego.

Odblokuj porty 3074 i 88 na routerze/Firewall w windowsie, zależy jak masz podlaczonego xboxa.

P.S. Therioon on się nawet nie zorientował o co ci chodzi :)
sorry ale niemieszkam w Polsce :p
 

Do góry Bottom