Problem z obrazem.

F Brothers PL

Świeżak
Świeżak
Witam. Dziś rano wystąpił u mnie dziwny problem, którego nie miałem nigdy odkąd posiadam konsole. Konsola jest z 2009 roku,i jak dotąd nie miałem z nią żadnych problemów. Wczoraj ją przerobiłem na LT 3.0, i bez żadnych problemów wszystko przebiegło.
Sprawa wygląda tak: Odpaliłem sobię NBA2k14 (oryginał), no i podczas grania obraz zaczął się średnio co 1-1,5 minuty wieszać na około 10 sekund, po czym obraz znowu się pojawiał i można było grać dalej ( grałem na internecie i gra cały czas w tle działała i normalnie leciała, bo słyszałem po muzyce i po tym, że jak się odwiesiło to np gracze sie poruszyli). Zadzwoniłem do majsterka, który zajął się przeróbką mojej konsoli, powiedział, że nie ma to nic wspólnego z przeróbka na LT 3.0, że nic tam nie mieszał ale natomiast widział, że mam troche zasyfioną konsole i, że przydałoby się wymienić paste termoprzewodzącą, i wyczyścić wszystko z kurzu. Zmieniłem tą paste, wypucowałem konsole od środka, radiatory i inne rzeczy. Problem dalej występuje, co prawda wydłużyłem tym troche czas po którym problem się pojawia ale dalej jest, uniemożliwia mi on normalne granie. Chce zaznaczyć, że konsola jest leży poziomo i nie jest zamknieta w żadnej szafce tylko jest na powietrzu. Czego to jest wina,że obraz się wiesza, jak to rozwiązać, i czy przeróbka konsoli ma coś z tym wspólnego.

Proszę o szybką pomoc w rozwiązaniu problemu :p
 

Do góry Bottom