1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One Problem z obrazem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez NeverOne, Grudzień 21, 2017.

1. NeverOne

NeverOne Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam pewny problem z konsolą (xbox one x) gdy włączam konsole to na monitorze są widoczne czerwone paski , kropki. Próbowałem podpinać do tv to nawet obraz się nie wyświetlał natomiast wcześniej wszystko działało. Wymieniałem kabel hdmi lecz to nic nie pomogło. Dodam też, że mam przejściówkę do monitora dvi/hdmi być może to on jest uszkodzony. Z góry dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. zbiq

zbiq Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Sorki wielkie ale widzę totalny chaos w wypowiedzi. Jak możemy Ci pomóc skoro nie wiadomo o co chodzi.
    1. "Próbowałem podpinać do tv to nawet obraz się nie wyświetlał natomiast wcześniej wszystko działało" - czyli co działał xbox na tv a teraz nie działa i dlatego podpinasz pod monitor? Czy działał z monitorem a teraz masz kropki a na TV nic nie widać.
    2. Więcej konkretnych danych - typ monitora/tv - sposób podłączenia - na czym działało i kiedy przestało (nagle/ podczas grania itp.)
    Przeczytaj własnego posta i pomyśl czy byłbyś w stanie komuś pomóc po jego przeczytaniu. Na forum jest kupa ludzi chętnych do pomocy tylko muszą wiedzieć co i jak. Pozdrawiam.

akir i kuleczka91 lubią to.

Wczytywanie...

Poleć forum