Problem z obrazem

w3o

Świeżak
Świeżak
Witam !

Jestem tu nowy i zarejestrowałem się głównie z powodu problemu jaki mam od wczoraj ze swoim xboxem360 ( Arcade z dokupionym dyskiem HD).

Otóż podłączyłem sobie konsolę do monitora komputerowego LCD kablem HDMI-DVI - wszedłem w opcje wyświetlacza i zacząłem przełączać sobie rozdzielczości, włączać wyłączać tryb panoramiczni itp. Doszedłem do opcji wykryj ustawienia ekranu - i dałem WYŁĄCZ - obraz mi zniknął i nie mogę go włączyć ponownie. Przestraszyłem się że coś mi się zepsuło i podłączyłem kabel analogowy - wtedy wszystko działa. Pomóżcie mi jak na "ślepo" włączyć ponownie opcję wykryj ustawienia monitora.

Raz na ślepo udało mi się coś w opcjach zmienić i obraz wrócił ale dziś po ponownym restarcie xboxa znowu brak obrazu. Pomóżcie.
 

telefon123

Świeżak
Świeżak
witam, mam podobny problem. Konsole podłączoną miałem zawsze przez vga, poniewaz w tv nie mam hdmi. Nie dawno pożyczyłem xboxa koledze i nie wiem co on tam poustawiał ale nie mam obrazu ani przez kabel hdmi-dvi i przez vga. jedynie mi zostało kabel euro. pomóżcie
 

beny112

Użytkownik
Użytkownik
a prubowałeś rozdzielczoscią manipulować ??? moze to pozmieniał
 

Pankracy666

Użytkownik
Użytkownik
Po prostu wyłącz XBOXA. Podłącz kabel i włącz XBOX 360 - sam wynajdzie sygnał z kabla.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
można zresetowac ustawienia obrazu wciskając odpowiednie przyciski na padzie, niestety nie powiem Ci jakie bo dawno tej opcji nie używałem, poszukaj w necie. ja też coś tam pozmieniałem i obraz zniknał, po resecie ustawień wszystko wróciło do normy. może ktoś obeznany w temacie podpowie?
 

telefon123

Świeżak
Świeżak
z wyłaczaniem konsoli próbowałem ale nic to nie dało mam 3 rodzaje kabli i nic, kable tez nie są uszkodzone, bo sprawdzałem je na innym uządzeniu, musze poczytac coś o resetowaniu konsoli
 

telefon123

Świeżak
Świeżak
ja juz swojego xboxa naprawiłem :) zresetowałem ustawienia
Resetowanie ustawień wyświetlania w konsoli Xbox 360
Opróżnij tacę dysku, jeśli nie jest pusta.
Włącz konsolę.
Naciśnij i przytrzymaj prawy spust i przycisk Yna kontrolerze.
Ustawienie wyświetlania zostaną zresetowane zgodnie z fabrycznymi ustawieniami domyślnymi, a następnie konsola zostanie automatycznie ponownie uruchomiona.
 

w3o

Świeżak
Świeżak
Wielkie dzięki za odzew. Niestety reset ustawień obrazu nie pomógł. Mam jeszcze jeden pomysł - podajcie mi po kolei jakie przyciski mam naciskać aby bez obrazu przestawić opcję "wykryj ustawienia obrazu" na włączone.

Wiem, że jest na początku tak w lewo 8 razy potem A,A,A i jestem w opcjach obrazu ile razy mam zjechać w dół i co tam potem naciskać?

Jak to nie pomoże chyba pojadę z konsolą do serwisu...
 

Do góry Bottom