Problem z odczytywaniem płyt

HAITI

Użytkownik
Użytkownik
Witam

Niedawno zakupiłem konsole xbox 360 arcade i z tego co wiem jest ona jasper.
Data produkcji przed sierpniem.
Została ona przerobiona niestety nie wiem jaki mam IX.
Gdy wkładam UFC 2009 lub Dirt-a 2 które są WAVE 3 działa wszystko ok.
Lecz gdy włożę np. dragon age , tekken 6 i assassin's creed 2 wyskakuje mi tylko ODTWÓRZ DVD lecz i one są WAVE 3

Gry zostały dobrze nagrane, ponieważ chodzą na innym xboxie.

Próbowałem na innych płytach i to samo
 

Marcin*

Banned
Gdy wkładam UFC 2009 lub Dirt-a 2 które są WAVE 3 działa wszystko ok.
Lecz gdy włożę np. dragon age , tekken 6 i assassin's creed 2 wyskakuje mi tylko ODTWÓRZ DVD lecz i one są WAVE 3
Te gry sa wave 4 chyba ze je przerobiles jezeli ufc i dirt ci dzialaja to znaczy ze masz Ix 1.6 i gry ktore sa w wave 4 np. dragon age tekken i AC2 musisz przerobic na wave 3 programem 3260WavePatcher poniewaz nie sa one orginalnie wave 3.
 

HAITI

Użytkownik
Użytkownik
Dragon age, tekken i ac2 są wave 3 patchowałem je.. i jak napisałem na innej konsoli działają
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Dragon age, tekken i ac2 są wave 3 patchowałem je.. i jak napisałem na innej konsoli działają
No to to sprawdż te pozostałe gry które masz na płytach programem abgx360 jaki mają wave i będziesz wiedział do jakiego wave paczować . Bo może masz ix 1.4 a do niego trzeba paczować na wave 2 . No i po spaczowaniu nie należy sprawdzać gier w abgx360 bo może naprawić wave do oryginalnego ( czyli do wave 4 ) .
 

HAITI

Użytkownik
Użytkownik
te pozostałe gry czyli Ac2 itd. robiłem z WAVE 4 do WAVE 3 i nie chodzą więc tez spróbowałem tak jak mówisz maclogan na WAVE 2 ale również nie chodzą ...

A czy to może być problem z aktualizacją samego xboxa ??
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Jeśli masz stare aktualizacje konsoli to nie zaszkodzi zaktualizować do najnowszych . A sprawdziłeś te gry które działają jaki mają wave ? A może po paczowaniu sprawdzałeś jeszcze raz w abgx360 ? Bo nie powinno się po paczowaniu sprawdzać w abgx .
 

HAITI

Użytkownik
Użytkownik
Te gry które działają mają WAVE 3..
Po patchowaniu nie sprawdzałem jaki mają wave ..
Dla sprawdzenia czy dobrze nagrywam nagrałem jeszcze raz grę która działa i po nagraniu na inną płytę również działała... Nie jest to wina obrazu ISO ponieważ gry które u mnie nie działają ..Działają na innej konsoli

1.Czy activeiso pomoże ??
2.Czy aktualizacja X-a pomoże ??
3.Czy ktoś już miał taki przypadek i go zwalczył
 

HAITI

Użytkownik
Użytkownik
Odświeżam

I pytam czy może być to wina dashboard'u zwanego New Xbox Experience czy mam go starego

Bardzo proszę o pomoc
 

Rider112

Użytkownik
Użytkownik
1. Raczej nie
2. Warto spróbować
3. Ja nie, patchowane do wave 3 gry mi chodzą

A może masz napęd Hitachi i wtedy na pewno masz iX 1.51. Na napędzie Hitachi z iX 1.51 GRY WAVE 4 NAGRYWASZ BEZ PATCHOWANIA
 

HAITI

Użytkownik
Użytkownik
Jakby co to data produkcji 2009-04-08 jest to taka kolejność jak z tyłu xboxa

wygląd szufladki napędu wygląda jak benq lub liteon lecz stawiam na liteon
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
a moz masz 1.61? wtedy zadne patchowane gry nie chodza bez activate :p
 

HAITI

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli mam liteona to nie możliwe żebym miał IX 1.61 a poza tym pisałem już że
UFC 2009 i COLIN DIRT 2 chodzą mi bez activate mam je spatchowane na wave 3...

I tylko te 2 gry mi chodzą.. mam AC2 ,BATMANA,tekken 6, dragon age itd również mam je na wave 3 lecz nie chodzą i szukam przyczyny ponieważ na innym xboxie chodzą bez problemu
 

Mario28

Użytkownik
Użytkownik
Sprubuj spatchować do wave2 powinny pójść
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
powinny pojsc jezeli spaczujesz na najstarszy wave
 

Do góry Bottom