Problem z odpalaniem gier z xbox na xbox360

adi256

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich. Mam pytanie i proszę o nieodsyłanie mnie do innych tematów. Chcę odpalać gry z xbox na xbox360. Konsolę mam przerobioną jest to werscja arcady z dokupionym dyskiem i napędem benq, Za żadne skarby nie mogę odpalić gry z jedynki. Może komuś się to udało i ma gotowy sposób na to. To proszę opisać jak. Słyszałem coś że musi być jakiś emulator na dysku ale nie za bardzo wiem o co chodzi. Dzięki za odpowiedź
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Problem z odpalaniem gier z xbox na xbox360

Gry muszą być w PAL, ale najlepiej zrobić to w sposób podany w poradnikach...
 

adi256

Świeżak
Świeżak
Odp: Problem z odpalaniem gier z xbox na xbox360

Może jakiś link na taki poradnik
 
P

Piri001

Guest
Odp: Problem z odpalaniem gier z xbox na xbox360

Podaj jaka jest gra . I sciagnij nowy emulator ze strony X i go wgraj do X / to jest proste wiec sie nie pytaj jak to zrobic . Co najwyzej mozesz dostac linka do strony z tym .
 

kuva

Banned
Użytkownik
Odp: Problem z odpalaniem gier z xbox na xbox360

aha to ciekawe bo jakoś wgrałem najświeższego emulatorka jaki był na necie i chciałem sobie uruchomić Halo 2
i zawsze pokazywał mi się komunikat że jest problem ze starszą grą na xbox i na dole wyskakiwały 2 kody i odnośnik:www.xbox.com/games

na kilku grach próbowałem i zawsze było to samo ale oryginał szedł jak burza
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z odpalaniem gier z xbox na xbox360

KuvA napisał:
aha to ciekawe bo jakoś wgrałem najświeższego emulatorka jaki był na necie i chciałem sobie uruchomić Halo 2
i zawsze pokazywał mi się komunikat że jest problem ze starszą grą na xbox i na dole wyskakiwały 2 kody i odnośnik:www.xbox.com/games

na kilku grach próbowałem i zawsze było to samo ale oryginał szedł jak burza
jakbyście czytali poradniki to by niebyło takich tematów i postów... oryginły chodzą normalnie bo to oryginały... a żeby pirat działał to trzeba zamienić kilka plików w obrazie ISO z gry na Xbox1
 

krzycho62

Świeżak
Świeżak
Oryginalne gry z xbox na xbox360

jakbyście czytali poradniki to by niebyło takich tematów i postów... oryginły chodzą normalnie bo to oryginały... a żeby pirat działał to trzeba zamienić kilka plików w obrazie ISO z gry na Xbox1
Witam,
to, co jest wyżej zacytowane nie jest prawdą, bo wczoraj kupiłem oryginalną grę Crash Bandicoot: Wrath of Cortex do xBoxa i przy próbie uruchomienia jej na xBox360 wyskakuje błąd i wskazówka, zeby grę zaktualizować poprzez Xbox.com | Games Home.
I nie bardzo wiem, co z tym zrobić, bo pod tym adresem nie znalazłem żadnych aktualizacji do tej gry.
Wcześniej kupiłem już kilka oryginałów ze starego xBoxa i zadziałały bez żadnego problemu, ale ta nie chce.
Tak jak napisałem, gra jest oryginalna, w PAL i nie działa.....
Ma ktoś może jakieś pomysły, co z tym zrobić?
 

krystoph

Świeżak
Świeżak
Nie wiesz czy inne części Crasha z x1 działają na x360.
 

InPirats

Banned
do tego musisz mieć na konsoli emulator wgrany.
 

Do góry Bottom