Problem z odpaleniem Gears Of War

Argos1420

Banned
Użytkownik
Witam, posiadam xboksa z wgranym LT 2.01(napęd samsung, inne kopie gier działają) więc nagrałem sobie gre Gears Of War 3 przed wcześniejszym przepuszczeni ją przez abgx gzie wszystko było ok ,postępowałem dokładnie według tutrialu o nagrywaniu gier pod LT 3.0 z forum i gra niby dobrze się nagrała, najpierw nagrałem ją pod LT 3.0, gra nie chciała odpalić, po usunięciu pamięci 'cache', gra się odpaliła ale tylko raz, gdy drugi raz ją odpaliłem konsola znowu nie chciała mi jej odpalić i wywala komunikat o przeczyszczeniu płyty miękką ściereczką więc postanowiłem nagrać gre pod LT 2.0 i na płycie Maxwell bo poprzednio nagrywałem na Platinum ,spatchowałem gre przez Xbox Backup Creator(ten manewr z topology) i wszystko ok, potem nagrałem dokładnie według tutrialu o nagrywaniu gier pod 2.0 i niby wszystko dobrze się nagrało lecz gra się odpala ale gdy już ją włączę i ma się załadować kampania to czekam czekam i nic tylko się ładuje, co może być tego przyczyną? czy to przez że nie nagrywam na verbatimach i zwykłą laptopową nagrywarką Pioneera? co radzicie?
 

Asuna

Dziewczyna
Dziewczyna
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nagrywarka z laptopa do takich gier nie bardzo..i powinno sie nagrywac na verbach.
 

Argos1420

Banned
Użytkownik
Nagrywarka z laptopa do takich gier nie bardzo..i powinno sie nagrywac na verbach.
No właśnie tak nad tym myślę bo tamte kopie mam nagrane na verbatimach i one są z zabezpieczeniami xgd2
 

nitros5

Użytkownik
Użytkownik
albo nagrywarka, albo ci laser w napędzi od konsoli padł. Moze sprawdź jeszcze na verbatimach, aha i napęd w konsoli oryginalny czy spoof? Ja miałem taki problem, to pomogła mi tylko nagrywarka iHas 124b i robienie lt3.0. Możliwe że c.b też to czeka.
 

Argos1420

Banned
Użytkownik
albo nagrywarka, albo ci laser w napędzi od konsoli padł. Moze sprawdź jeszcze na verbatimach, aha i napęd w konsoli oryginalny czy spoof? Ja miałem taki problem, to pomogła mi tylko nagrywarka iHas 124b i robienie lt3.0. Możliwe że c.b też to czeka.
Napęd jest raczej oryginalny, pisze na nim Toshiba samsung no ale inne kopie gier mi działają więc chyba wina napędu ani laseru to nie jest, może faktycznie nagrywarka albo płyty
 

kobek66

Użytkownik
Użytkownik
najpewniej to wina nagrywarki najlepiej jakbyś zakupił ihasa a dobrze też zaktualizowac lt do 3.0
 

Do góry Bottom