Problem z odpaleniem gier Xbox 360.

Mantis98

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Gry na xboxa wypalam nagrywarką ihas z rev. E. Stosuję się do tego poradnika, z tym że ja używam Verbatimek:
[Poradnik] Nagrywanie gier XGD3 za pomocą iHas 124-14 rev. E/EU na DVD+R DL PLATINUM RITEK S04-66 • Poradniki/Tutoriale • Xbox360iso.pl - Darmowe Gry XBOX360

Z początku wypaliłem Red Dead Redemption RF-TF. Wszystko ładnie i pięknie śmiga.
Następnie wziąłem się za wypalenie gta v obie płyty wypalałem tak samo. Z dvd 1 szystko ok zainstalowała się bezproblemowo. Problem pojawił się przy dvd 2. Gdy wkładam ją do napędu raz wyskakuje komunikat o miękkiej ściereczce, raz podczas ładowania gry płyta zwalnia i zwiesza konsolę. W najlepszym przypadku gra się uruchamia i gdy wyjdę Michaelem z domu wsiądę do samochodu i wyjadę na ulicę płyta staje i gra się uruchamia ponownie. Mp3fix nie pomaga.

Drugim problemem jest to że wypaliłem Asassin's creed rogue i pierwszy raz gdy włączyłem gra działała bez zarzutu. Następnego dnia wyskakiwał komunikat o tym że dysk nie jest obsługiwany.

Gry nagrywane w buforze x 2.4 i obie są wydawnictwa Complex.

Xbox posiada przeróbkę LT 3.0.


Nie mam pojęcia co mogę zrobić. Mp3fix nie pomaga, usunięcie pamięci podręcznej nic nie daje. Dodam iż gry są instalowane na dysku.

Bardzo proszę o pomoc.
 

drzazga78

Użytkownik
Użytkownik
może laser siada ... był już wymieniany kiedyś ?
 

Mantis98

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie laser nie był wymieniany z tego co mi wiadomo. Inne wypalone gry chodzą bez problemu: fifa 15, red dead redemption. poprzednie kopie gta v miały taki błąd że w niektórych momentach (szczególnie w określonych misjach) musiałem użyć mp3fixa żeby gra się nie scrashowała.
 

drzazga78

Użytkownik
Użytkownik
mam problem z przegraniem przez abgx obrazu iso bo wyswietla mi topology data is blanc zrobiłem nawet tylko dla odczytu i nic co mam zrobić pomocy !!!!
generalnie masz nie robić TYLKO DO ODCZYTU - tylko właśnie wyłączyć tą opcję (UNTICK) - żeby Windows zezwalał dopisywać do ISO.

jeśli to pokazuje Ci ABGX, to musisz 1. pobrać najnowszego ABGXa i 2. wrzucić aktualny plik abgx360.ini do folderu ABGX ( ze strony abgx360)
 

drzazga78

Użytkownik
Użytkownik
Nie laser nie był wymieniany z tego co mi wiadomo. Inne wypalone gry chodzą bez problemu: fifa 15, red dead redemption. poprzednie kopie gta v miały taki błąd że w niektórych momentach (szczególnie w określonych misjach) musiałem użyć mp3fixa żeby gra się nie scrashowała.
a zerknij na tą stronę - i prześledź cały artykuł próbując znaleźć różnice w tym co ty robisz a tym co podaje autor R3D

http://www.ixtreme.net/open-forum/17835-how-burn-xgd3-using-ihas-burnermax-imgburn-verify-using-kprobe-2-a.html
 

Do góry Bottom