1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z padami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dertaz, Październik 12, 2017.

1. dertaz

dertaz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem z kontrolerami, przez 1,5 roku działały prawidłowo.
    Mam następujące problemy:
    -środkowy przycisk pada (znaczek xbox) nie włącza konsoli,
    - środkowy przycisk nie uruchamia pada( trzeba odpiąć i wpiąć koszyczek z bateriami,żeby załączył się pad)
    - w czasie gdy konsola się uruchomi oraz pad, środkowy przycisk działa już normalnie, można nim normalnie wyłączyć konsole lub samego pada( normalnie też reaguje na pojedyncze klikniecie która odpala podręczne menu), ale sam pad nie chce się już sam włączyć (znów trzeba bawić się koszykiem od baterii). W czasie grania pad sam z siebie ani razu się nie wyłącza, więc baterie chyba prawidłowo się stykają.
    - w czasie odpalenia gry, gra nie reaguje na przycisk start.
    - w czasie grania włącza się co parę sekund menu (które jest odpalane przyciskiem start)

Czy ktoś miał już takie problemy z padem? Proszę o pomoc.
    Nie wiem czy problem leży po stronie pada czy konsoli, ponieważ problem pojawił się jednocześnie na dwóch kontrolerach. Jest to co najmniej dziwne, podejrzewam że problem może dotyczyć nie padów a samej konsoli.

Wczytywanie...

Poleć forum