Problem z padem do Xbox 360

sznapi

Świeżak
Świeżak
Witam, ostatnio mam problem z moim padem. Rozłącza się on z co chwile z konsolą, migają na nim cały czas 4 kontrolki i po chwili znowu się łączy z konsolą, i tak cały czas. Nie jest to na pewno wina baterii, zostały wymienione na nowe, sprężynki stykają baterii jak należy, dla pewności wydłużyłem je trochę. Dodam jeszcze, że pad nie spadł więc uszkodzenie w ten sposób nie wchodzi w grę. Czy ktoś już miał taki problem ?? Bardzo proszę o pomoc.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Moduł RF pada.

EDIT:

Jemu pad się rozłącza nie wyłącza całkiem raczej to nie ta blaszka.
 

slashg

Użytkownik
Użytkownik
Może masa nie styka w koszyku? Włóż malutki kawałek papieru na mase.



Masa to jest ta wypustka pod napisem 4800mAh.
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
jak kolega wyżej RF kończy żywot
 

sznapi

Świeżak
Świeżak
Masa styka, wszystko z tym ok. Chyba to ten moduł RF. Ktoś już miał z tym problem? Czy w grę wchodzi tylko kupno nowego pada?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Nie po prostu musisz kupić sobie nowy moduł RF do konsoli. Popatrz na allegro albo u nas w giełdzie.
Np.
Moduł RF płytka włącznik xbox 360 (2458468124) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 

sznapi

Świeżak
Świeżak
Czy taki moduł jak na zdjęciu z allegro będzie pasował do Xboxa 360 slim ?
 

Baloon 360

Użytkownik
Użytkownik
Nie będzie pasował .
Ja bym jeszcze sprawdził tego pada na innej konsoli żeby mieć pewność że z padem jest wszystko ok .
 

invisible

Użytkownik
Użytkownik
Dokladnie. Oprucz modulu w konsoli, moglo rowniez pasc cos w padzie. Sprawdz u znajomego, czy pad rowniez sie rozlancza na jego konsoli. Jesli rozlancza to cos z padem, jesli nie to prawdopodobnie modul rf w konsoli.
 

sznapi

Świeżak
Świeżak
Ok sprawdzę u znajomego akurat tak się składa, że ma ten sam model co ja. Jeżeli problem będzie nadal występował to muszę gdzieś kupić ten moduł. Wczoraj rozkręcałem mojego Xboxa i ta część jest całkowicie inna niż te na internecie. Wie ktoś może gdzie znajdę moduł rf do konsoli Xbox 360 slim?
 

slashg

Użytkownik
Użytkownik
I teraz masz problem, bo w slimy jeszcze się nie sypią i nie ma tych części.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
 

sznapi

Świeżak
Świeżak
Pad działa u kolegi bez zarzutu. Pozostaje wymiana tego modułu. Wie ktoś może gdzie mogę kupić ten moduł oprócz na e-bayu? Najlepiej w Polsce.
 

Rusłan Bahrutdinov

Banned
Użytkownik
 

sznapi

Świeżak
Świeżak
Na tej aukcji nie ma szans, że koleś mi odsprzeda osobno moduł rf. Nie chce zamawiać na ebayu ze względu na długi czas dostawy. Może ktoś z forum ma taką część na sprzedaż. Proszę o pomoc.
 

Rusłan Bahrutdinov

Banned
Użytkownik

sznapi

Świeżak
Świeżak
Czy ktoś już coś kupował na tej stronie, czy jest wiarygodna?
 

bankajos

Banned
Moze kup przejscie pod USB. moze ci zadziała zamiast grzebania w konsoli;)
 

Rusłan Bahrutdinov

Banned
Użytkownik
Nie wiem czy jest wiarygodna ale to jedyna na ktorej znalazlem modul rf dla slim.
 

Rusłan Bahrutdinov

Banned
Użytkownik
Siema, Tak sobie przeglądałem forum i wpadlem na coś takiego. http://xboxforum.pl/sprzedam-46/rozne-czesci-po-xboxie-137479/ . Dowiedz się , z jakiej konsoli pochodzi rf moduł ;)
 

Do góry Bottom