problem z padem, nie łączy się

nicniechce

Świeżak
Świeżak
Witam.
Mam 3 bezprzewodowe pady i gitarę do X360.
Każde z nich jest w stanie włączyć konsolę przyciskiem X (tym dużym od wywoływania menu), problem pojawia się 2 sekundy później, mianowicie żaden z kontrolerów nie chce się z konsolą połączyć a właściwie to konsola nie chce się połączyć z żadnym z nich. Np. włączam konsolę padem i na padzie migająsię diody. Na konsoli świeci tylko środkowa dioda (czyli żadna dioda sugerująca połączenie z padem nie miga). Synchronizuję pada z konsolą i wtedy diody przez kilka sekund migają na konsoli i na padzie, po czym po kilku sekundach na konsoli przestają migać a na padzie migają dalej. Już wczoraj musiałem z niewiadomych przyczyn (tzn. łączyła się samoistnie od ponad roku bez problemu aż nagle każe się synchronizować) synchronizować gitarę z konsolą i sie udało. Dziś od rana nie da się juz nic zsynchronizować.
Jakieś rady, rozwiązanie, diagnozy?
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Pewnie moduł RF do wymiany.

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.
 

nicniechce

Świeżak
Świeżak
Moduł RF do wymiany.

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.
Ktoś się orientuje jaki jest przybliżony koszt wymiany takiego modułu?
Może ktoś ma schemat/film/instrukcję do samodzielnej wymiany jesli nie jest mega skomplikowana.

Ps. swoją drogą dziwna sprawa, że konsola się włącza bezprzewodowo a zsynchronizować się nie chce. Czyżby za bezprzewodowe włączanie konsoli za pomocą pada odpowiadał inny moduł niż za dalszą komunikację między nią a kontrolerem.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie zawiesza się ona czasem? Dlatego też nie łączy.
Inny problem może być w southbridge. Chyba nie warto kupować panel, oddaj lepiej na sprawdzenie konsoli w serwisie
Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom