Xbox One Problem z PADEM (przycisk LB)

Matthefff

Świeżak
Świeżak
Witam.
Mam problem z padem, a dokładniej z przyciskiem LB, ponieważ zacina się i strasznie ciężko jest np przełączyć piłkarza w FIFIe itp.
Nie mam pojęcia co z tym zrobić.
Jakieś porady?
Czy mam kupować nowego pada?
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wystarczy rozlozyc pada u wyczyscic przycisk jezeli to nie pomoze to wymiana przycisku LB

Wysłane z mojego EVA-L09 za pomocą Tapatalk 2
 

Matthefff

Świeżak
Świeżak
Wystarczy rozlozyc pada u wyczyscic przycisk jezeli to nie pomoze to wymiana przycisku LB

Wysłane z mojego EVA-L09 za pomocą Tapatalk 2
Możesz mi powiedzieć jak to zrobić ?
W sumie nie mam pojęcia jak go otworzyć i czyścić ;/
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Możesz mi powiedzieć jak to zrobić ?
W sumie nie mam pojęcia jak go otworzyć i czyścić ;/
Ban na Google?

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
 

zbiq

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A może pad jest jeszcze na gwarancji - pewnie da się zareklamować - a jak nie to tak jak pisał davex - wuj google i rozbiórka.
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
 

kickass999

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
tez mi się zdarza ze LB mi sie zacina, spróbuj go wcisnąc (na siłe) do srodka, u mnie pomaga :p
 

Ktoś tam

Świeżak
Świeżak
Mam problem z przyciskiem lb taki że cały czas konsola odczytuje go jako wciśniętego przez co bardzo to utrudnia granie . Zna ktoś sposób na to ?
 

factislite

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam problem z przyciskiem lb taki że cały czas konsola odczytuje go jako wciśniętego przez co bardzo to utrudnia granie . Zna ktoś sposób na to ?
Należałoby rozebrać i sprawdzić co jest na rzeczy z tact-switchem. Może się skleił jakimś napojem albo coś się połamało.
 

jejek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Rozkręcenia pada to jakieś 5 minut o ile ma się odpowiedni śrubokręt. Na youtubie są filmiki co i jak.

Ewentulanie można zrobić tak jak ja, sprzedałem uszkodzonego pada z samożyjącym analogiem i za tyle samo kupiłem sprawnego...
 

Do góry Bottom