Problem z padem Xbox one

envin

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Mam problem z padem nie znalazłem podobnego problemu na forum dlatego postanowiłem napisać nowy temat. Problem polega na tym, że często pad nie chce reagować na przycisk który go włącza gdy jest wyłączony. Jak już załapie włączy się wraz z konsolą to guzik że znaczkiem Xboxa działa bez zarzutu reaguje na każde naciśnięcie. Wystarczy wyłączyć go i przeważnie nie chce się włączyć ponownie, dodam, że jak już uda się go włączyć to działa bez problemu nie wyłącza się sam itp działa bez zarzutu.

AlienGBL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ile czasu przytrzymujesz? Jaka odległość od konsoli?

envin

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Próbowałem trzymać zdecydowanie dłużej niż się powinno odległość bardzo bliska ok 1m może 1.5

AlienGBL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak masz mozliwosc spróbuj z innym padem ;)

factislite

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ale jak przytrzymujesz ten przycisk, to zaczyna migać czy cały czas jest wygaszony

envin

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cały czas jest wygaszony, wyciągam bateria wkładam włącza się przeważnie czasami jeszcze raz trzeba zamieszać bateriami i rusza dopiero. Na innym padzie jest wszystko ok

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Podłącz tego pada na kabel do konsoli i w ustawieniach jest zakładka akcesoria i go zaktualizuj.

Sebastian1590

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Możliwość też jest, że pad dużo przeszedł i może już niektóre przyciski nie działają czasami.

envin

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jest jak nowy jak załapie to świecący przycisk działa idealnie. Podłączałem kablem próbowałem aktualizować pokazało że jest zaktualizowany

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jest jak nowy jak załapie to świecący przycisk działa idealnie. Podłączałem kablem próbowałem aktualizować pokazało że jest zaktualizowany
Zawsze go możesz wysłać na serwis do MS to dostaniesz od nich nowego pada :)

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Póki konsola jest na gwarancji, to tak zrób. Ja tak zrobiłem z używanym padem kupionym na Allegro, coś z gałką zaczęło się robić, zgłosiłem, wysłałem, odesłali nowego

envin

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No właśnie już nie ma gwarancji

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jak na pada też nie ma gwarancji, to ja bym go rozkręcił i zobaczył co się dzieje w środku. Może Ci przycisk nie łączy, bo w środku jest brudny, może go ktoś kiedyś zalał czymś i coś się klei, nie styka itp. Jeśli wszystko ok w środku i jest czysty, to już wtedy obstawiałbym elektronikę. Jeśli inne pady się włączają i kontaktują od razu z konsolą, to wina pada i albo serwis, albo trzeba z tym żyć ;)

factislite

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Trzeba logicznie rozkminić czy coś nie styka, czy baterie kontaktują itp. jak ułożysz je w jakiejś konkretnej pozycji i będzie ok, to wyłączasz pada i sprawdzasz czy ponownie odpali. To chyba jasne

Do góry Bottom