Problem z padem.

ObiWan

Świeżak
Świeżak
Witam ;)

Xbox'a Arcade mam od kilku dni, a od wczoraj zauwazylem, ze podczas grania w gry przestaje dzialac pad - wyskakuje na tv napis Podlacz ponownie kontroler... Najczesciej blad wystepuje gdy uzywam przyciskow RB i RT (czasem LT i LB) i jest to denerwujace, bo akurat mam misje gdzie musze postrzelac, a strzelanie mam na RT i ciagle ten pad siada :/ Jedyna mozliwosc wlaczenia pada to przytrzymanie srodkowego X na padzie (control key czy jakos tak).
Gdy juz podlacze spowrotem i klikne odrazu przycisk RB, RT, LT lub LB to pad znowu traci polaczenie i znowu wyskakuje napis zebym podlaczyl pada... Musze poczekac kilka sekund, i znowu moge grac na kilka min... Czego to moze byc wina ?
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Problem z padem.

http://x360iso.org/index.php?topic=1460.0
Reklamacja w 3min i do tego nawet dupy z fotela ruszyć nie musisz
 

xyz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z padem.

Kup nowe baterie :) najlepiej Duracell. Lub tak jak spike mowil zadzwon do microshitu to dostaniesz nowego pada :)
 

ObiWan

Świeżak
Świeżak
Odp: Problem z padem.

Ta, tyle ze ja tego drugiego pada chcialem wlasnie wykorzystac na gre z bratem jakbym dostal, a tu pad sie zepsul ;(

Nie ma jakiegos innego rozwiazania ? Jutro postaram sie kupic baterie, mam andzieje ze pomoze.
 

Mariusz512

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z padem.

Bateria w padzie sie rozladowała ... Mi tez pad sie wyłacza jak jest słaba bateria.
 
B

basa

Guest
Odp: Problem z padem.

Obiwan a sprawdzales w menu konsoli na wskazniku stanu baterii ile pokazuje ci kresek ? Przy dwoch juz moga sie dziac takie rzeczy zwlaszcza na niemarkowych bateriach. Najlepiej uzywac porzadne Varta , Energizer i jak przedmowca polecil Duracell.
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z padem.

A te baterie , ktore sa dodane z padem do x'a mozna swobodnie ladowac w ladowareczce?
 
P

Piri001

Guest
Odp: Problem z padem.

Nie . To sa baterie alkaliczne a nie akumulatorki .
 

ObiWan

Świeżak
Świeżak
Odp: Problem z padem.

Ok dzieki za odpowiedzi, jutro lece po jakies porzadne duracelle, a narazie naprawilem (chwilowo pewnie) wylaczylem wibracje w padzie :p
Moglby ktos podac cene duracellow?
 

xyz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z padem.

Cena za 2 baterie nie przekroczy 4-5 zl
 

Pedro28

Banned
Użytkownik
Odp: Problem z padem.

tez mnialem ten problem, sprobuj podgac blaszki.tylko z wyczuciem! zebys nie polamal.
 

ObiWan

Świeżak
Świeżak
Odp: Problem z padem.

dobra dzieki wszystkim ;)

rozwiazanie : duracell .
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z padem.

ObiWan napisał:
dobra dzieki wszystkim ;)

rozwiazanie : duracell .
Duracell najlepsze i najdluzsze dzialajace bateria :D Kpuj zawsze te baterie.
 
B

basa

Guest
Odp: Problem z padem.

Albo lepiej zainwestuj , Duracelki sa drogie jak przeliczysz koszt to taniej wyjdzie kupic se ladowarke z akumulatorkami. Ja ostatnio wydalem 70 zeta na fajna ladowareczke laduje akumulatorki w 2 godziny (2szt) lub 4 godziny (4szt) w komplecie dostajesz 4 baterie AA 2600mAh z wylaczonymi wibracjami mozna na nich grac do 30 godzin wiec opcja jest bardzo fajne nie wydajesz na baterie nie musisz kupowac na zapas jakby ci sie skonczyly wieczorem a kioski byly zamkniete by kupic nowe :) Poprstu ladujesz wszystkie 4 i masz na zmiane jak jedne sie wyczerpia grasz drugimi :> Ja wybralem taka opcje i mysle ze 70 zl po kilku miesiacach sie zwroci.
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Problem z padem.

POST SKASOWANY Z POWODU MOJEGO CHAMSTWA ;D Postanawiam sie poprawic ;)
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z padem.

realizer napisał:
imo Nie da sie inaczej nazwac ten temat jak szczyt "DEBILSTWA" koles robi problemy ze mu pad nie dziala a nie sprawdzi najpierw czy mu baterie nie siadly

LOOL jak Ci siadna baterie w aparacie to tez lecisz na jakies forum z problemem ze ci sie aparat zepsol ??

Nie chce nikogo urazic ale nie mam innych slow a okreslenie tego
Ojej spokojnie :eek: gosc se napisal nowy temat i mozna go wykasowac i niebedzie szumu ( niewiem moze ten facet jest jakis nie ten tegest).I niema co wyzywac ja niektore 'uczucia' zachowuje dla siebie.
 

ObiWan

Świeżak
Świeżak
Odp: Problem z padem.

realizer napisał:
imo Nie da sie inaczej nazwac ten temat jak szczyt "DEBILSTWA" koles robi problemy ze mu pad nie dziala a nie sprawdzi najpierw czy mu baterie nie siadly

LOOL jak Ci siadna baterie w aparacie to tez lecisz na jakies forum z problemem ze ci sie aparat zepsol ??

Nie chce nikogo urazic ale nie mam innych slow a okreslenie tego
debilstwo ? w takim razie twoj post nazwe idiotyzmem poniewaz mialem inne baterie, tylko jakies niemarkowe... kreski byly na full, a ten problem i tak wystepowal
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Problem z padem.

POST SKASOWANY Z POWODU MOJEGO CHAMSTWA ;D Postanawiam sie poprawic ;)
 
B

basa

Guest
Odp: Problem z padem.

Realizer i tu sie mylisz , markowe baterie od nie markowych roznia sie wieloma czynnikami , przedweszystkim tym ze te "niemarkowe" w wiekszosci nie potrafia trzymac stalego napiecia i to moze byc powod problemu opisanego w tym temacie. Nie wspomne tez o roznicach typu bateri alkaicznych AA, AAA (nie mowie tu o akumultorkach) ktore roznia sie ogniwami (typ C , typ D) a takze roznicami napiec od 1.3 do 1.5V. Dla przykladu sprobuj wlozyc zwykle baterie do np aparatu cyfrowego dobrej marki np na moim Olympusie jak wloze jakies baterie z Tesco to nawet sie nie wlaczy , i tak jest z wieloma urzadzeniami ktore nawet sie nie odpala na slabej jakosci bateriach - tak wiec podsumowujac uwazam ze wymowka obronila swoja teze :) nie kazdy sie orientuje jak duze sa roznice w bateriach , a sa duze (zazwyczaj kupujemy szity do pilota czy zagara na sciane i takie starczaja ale do lepszego sprzetu ktory wymaga pojemnosci bateri przynajmniej 2600 mhA kupujmy Energizer , Duracell ). Pozdro.
 

Do góry Bottom