Problem z Padem

Holdysz96

Świeżak
Świeżak
Witam,
Od nie całego miesiąca posiadam konsolę xbox 360 w wersji premium.
Dzisiaj przyszła mi gra gta4, ale w 3 misji trzeba kliknąć L aby zatrąbić klaksonem. ("Press L to sound your horn...")
I tu jest problem z lewą gałką,to znaczy da się chodzić, reaguje na kierunek ale gdy chcę przycisnąć to nic się nie dzieje.
Próbowałem dziesiątki razy ale nic, jest nieco rozklekotana ;/
Znacie jakiś sposób żeby to naprawić lub pominąć tę misję ?
 

Mati_Nowakowski

Użytkownik
Użytkownik
Misji raczej nie pominiesz chociaz nigdy nie przechodziłem GTA IV. Spróbuj chwycić za tą gałke i ją pociągnąć (tylko delikatnie :p) A jak to nic nie da może zmień w grze ustawienia jak sie da. To znaczy zmień aby trąbienie było innym przyciskiem ;)
 

Holdysz96

Świeżak
Świeżak
Próbowałem już w ustawieniach ale tam można zmienić na standard lub classic i akurat klakson jest w tym samym miejscu i nie da się zmienić jego miejsca.
Może otworzyć pada?
 

krzemyk12345

Użytkownik
Użytkownik
Pamiętam dobrze tą misję, też mi nie działa L.
Poprostu trzymalem mocno i jedziłem na boki gałką aż wkońcu zadziałał ;)
 

Holdysz96

Świeżak
Świeżak
W tej chwili stoję przy tych babkach próbuję ale nic ;/ rozkręciłem pada zdjąłem tę gałkę i tam jest ten pstryczek klikam i dalej nic.
W ogóle nie reaguje na kliknięcie. Ja tą grę i save mam zainstalowaną na pendrive 8gb i myślę czy by jakoś nie wgrać save (zaraz po tej misji).
Mam program "USBXTAFGUI_v44 XBOX 360" tylko skąd wziąźć save na xbox z internetu ?
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
też mam ten problem w padzie od SLIMA wysłałem go na gwarancje 2 dni temu bo mnie już to wkurzało ;\ działał dopiero jak się bardzo mocno kliknęło ;\
 

Holdysz96

Świeżak
Świeżak
Wcześniej też miałem z tym problem w innych grach ale jeszcze jakoś dało radę a teraz nic nawet siła nie pomaga ;/
dlatego szukam save z misji 4 do xbox. Znalazłem program "modio" do edycji save ale on tylko dodaje ekwipunek.
 

Holdysz96

Świeżak
Świeżak
Problem rozwiązany wystarczyło rozkręcić pada,dokładnie go przeczyścić delikatnie igłą z całego syfu,następnie w lewym mechanizmie od lewego analogu odnaleźć przycisk odpowiadający za "click L" należy mocno kliknąć w moim przypadku na bardziej z tyłu przycisku aż do skutku.Teraz przycisk już działa prawie normalnie bez potrzeby otwierania pada ;)
wkrótce dodam plik save z gry omijający 3 misję.
 

Do góry Bottom