Problem z partami po sciągnieciu z jdownloader

BlackJack

Użytkownik
Użytkownik
Ostatnio ściągłem tą nową gre z 50 centem i nie moglem go wypakowac bo party byly uszkodzone teraz tez sie boje ze bedzie tak samo ;/
ściągam Prototype i w jdownloader nie pokazuje mi plikow rar tylko tak jak by nieznane pliki

zobaczcie sami : Imageshack - beztytuuzui

Te pliki jak właczam w winrar pisze ze sa uszkodzone.
Co mam zrobic? juz 2 raz tak mam

ps. nie zwracajcie uwagi ze tam mam tylko 5GB, juz kilkanascie partow sciąglem wczesniej
 

Andrewww1991

Użytkownik
Użytkownik
a jak wyglądają w folderze domyślnym??? jaka ikona... normalnie ikona biblioteki winrara czy nieznany plik?
 

strusic

Użytkownik
Użytkownik
W winrarze otwórz tylko pierwszy plik r01, ew będzie po prostu .rar jako pierwszy plik, a on sobie reszte sam znajdzie.
 

badzik94

Banned
Użytkownik
Otwórz tylko pierwszy plik i wypakuj. A te party które nie będą się chciały rozpakować (np. będą miały błędy crc) ściągnij przez przeglądarkę. Ja ostatnio ściągałem x-mena i musiałem 10 partów jeszcze raz ściągać. Powodzenia.
 

chomik001

Użytkownik
Użytkownik
jak masz błędy crc to otwierasz ten plik w winrarze dajesz napraw i on ci naprawia plik sam
 

BlackJack

Użytkownik
Użytkownik
no i jest tak jak myslalem, wola mi 31 part i jak go dam to za chwile wyskakuje takie cos ;/

http://img41.imageshack.us/img41/4595/beztytuufwy.jpg

co jest nie tak ?
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Teraz daj 31part i już powinno być ok widocznie part 30 ma inna nazwę niż 31 i dlatego go nie znajduje i musisz znaleźć go ręcznie.
 

BlackJack

Użytkownik
Użytkownik
zauwazylem ze gdy wyskakuje mi ze mam podac 31 part, to mam podac plik nie o nazwie rar, tylko "r.31" moze by jakos zmienic ten plik? wpisalem poprostu w nazwie pliku te r.31 ale to nic nie pomaga, da sie jakos inaczej zmienic ten plik rar na r31 ?
 

Raimondo

Użytkownik
Użytkownik
Tu chodzi o rozszerzenie ".r31", nie o nazwę.
 

mic1225

Użytkownik
Użytkownik
Jak ja ściągałem to był jeden plik winrar a reszta np r.20, r10 to włączyłem 1 part i wypakowałem normalnie. Sprawdź....
 

BlackJack

Użytkownik
Użytkownik
no tez tak mam... mam pliki r.01, r.02 itp. i od 31 parta mam juz zwykle pliki rar, niechce mi ich wczytac bo wola r.31 a nie zwyky plik rar
czaicie?
 

mic1225

Użytkownik
Użytkownik
a wyświetla ci się okno do wybrania parta? to jak do r.30 idzie a potem woła o parta kolejnego to daj jej 31part.rar czaisz?
 

BlackJack

Użytkownik
Użytkownik
no daje... i wtedy wyskakuje takie cos jak na obrazku czyli wola r.31.r00
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
To daj part 31 jeszcze raz.
 

BlackJack

Użytkownik
Użytkownik
...

roz********** mnie... jak by poszlo to bym chyba nie zakladal tego tematu
 

Do góry Bottom