Problem z pass code pes2013

joker0502

Świeżak
Świeżak
Witam, od wczoraj siedze i probuje uruchomic pes2013 w trybie online. Zalozylem konto na xbox live. Wszystko jest z tym ok. Ale przy probie grania w PES 2013 wyskakuje mi powonie o jakies haslo. Z tego co wyszukalem w sieci to powinien to byc pass code, ktory byl opakowaniu w grze. Wpisuje go i wyskakuje mi, ze kod nieprawidlowy. Dziwna sprawa bo gre kupilem nowa, oryginalnie zafoliowana wiec na pewno nikt kodu wczesniej nie wpisywal. Mial ktos moze podobny problem? Udalo sie go rozwiazac? Dodam, ze wlozylem z ciekawosci pes2012 i bez zadnego problemu polaczylem sie online i zagralem mecz (w 2012 nie trzeba wpisywac pass code'u). Bardzo prosze o pomoc. Z gory dzieki i pozdrawiam...
 

Rafał Jakuć

Użytkownik
Użytkownik
Z tymi kodami różnie bywa. Pracowałem swego czasu w Media Markt i było tak że boss brał jakaś gierke żeby popykać w domu a potem wracała na półke do sklepu a w sklepie foliowali ją na nowo, gdzie w między czasie wpadała na magazyn a na magazynie zawsze ktoś podebrał ten kod więc co do pewności kodu to nie zawsze jest ta pewność.
 

joker0502

Świeżak
Świeżak
a jest jakaś szansa uzyskania takiego kodu od KONAMI? Nie widzę sensu grać teraz w tą "dwunastkę" :/
 

Rafał Jakuć

Użytkownik
Użytkownik
Jedynie to co masz na pudełku. Próbuj może pójdzie. zawsze jak kupujesz gre zwracaj uwage na folie, czy jest taka sama jak na innych opakowaniach czy czymś się różni. Nie mówie że akurat w twojej buchneli kod, ale nigdy nie ma pewności. Ja zawsze patrze czy jest oryginalna folia na grze :D
 

Do góry Bottom