Problem z patchem do AC: Brotherhood

michalsc

Użytkownik
Użytkownik
Cześc, mam problem, mianowicie jak nagrać ac:brotherhood ? Zrobiłem tak jak pisze w poradniku czyli dograłem pacza ap25 tak jak sie dogrywa topologię w programie xbox backup creator (tylko nie wiem czy był to dobry pacz bo pisalo ze jest do COD BO i MW, niewiem czy ma to znaczenie , jesli tak ,to prosze o dobrego pacza pod AC:B ) i nagrałem ihasem, gdy wkladam plyte pisze ze nieobsługiwana płyta, mam lt 2.0 i dash 16... (ten najnowszy), co robie nie tak?, prosze o podpowiedź bo nic pomocnego nie moge znaleźć na forum a przeszukałem juz sporo tematów.
 

Do góry Bottom