Problem z Pendrive

Zią41

Użytkownik
Użytkownik
Witam!
Mam problem z pendrive w konsoli XBOX 360 Slim 4GB, z tylu pendrive nie wchodzi do końca i konsola go nie widzi, z przodu nie najmniejszego problemu i instalują się na nim gry. Pendrive to ADATA 8GB USB2.0.
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Być może uszkodzony port USB. Czy z tyłu do pozostałych 2 da się włożyć czy tak samo nie działa?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Zapewne nie wchodzi bo sie nie miesci hehe

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

Zią41

Użytkownik
Użytkownik
Do żadnego z tyłu nie da się go wcisnąć aby przeczytał, ta końcówka USB wchodzi do połowy i dalej nie wchodzi.
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
No u mnie jest podobnie ale wszystko działa. Spróbuj delikatnie włożyć (nie na siłę) i powinno normalnie działać. Jak nie pomoże to podłącz z przodu i tyle.
 

Zią41

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie z przodu jest wpięte, ale trochę to w oczy kuje jak się ma cały czas z przodu wpiętego pendrive.

EDIT


Wie ktoś co zrobić aby czytał z tyłu czy nie?

Wystukane z THC 8S

Info orso6 // Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj.

 

Krzysztof PL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ja tam podpinam normalnie pena z przodu i nic po oczach nie kuje :D kup sobie przedłużkę usb (taki 40 cm kabelek) tylko co wtedy zrobisz z kablem :( KABEL PRZEDŁUŻACZ USB MĘSKO ŻEŃSKI PRZEDŁUŻKA 2.0 (3763572589) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 

Zią41

Użytkownik
Użytkownik
Ale mnie nie interesuje teraz wpięcie z przodu tylko z tylu, po to są tam te wejścia. Kupno przedłużki to żadne rozwiązanie i nie o to chodzi

Wystukane z THC 8S
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
wejscie z tylu jest przeznaczone na kinecta i do niego projektowane, proste, a jezeli uwazasz ze kupno przedluzki to zadne rozwiazane to masz inne, zeszlifuj pendrive tak aby sie miescil... innej opcji nie ma, bo skoro nie pasuje to nie pasuje
 

Zią41

Użytkownik
Użytkownik
Jak kinect na inne wejście..
Tam z tyłu są trzy normalne USB i w nich nie chce czytać pendrive

Wystukane z THC 8S
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
To nie wiem jakiego ty masz tego pendrive.. Testowałem na swoim xboxie 2 pendrive i pod każde wejście da się bez problemu podpiąć... Wystarczy delikatnie docisnąć.
Sprawdź na innym pendrive jak możesz.
W najgorszym przypadku uszkodzone porty.
 

Do góry Bottom