Problem z podłączeniem dysku twardego zewnętrznego (przenośnego).POMOCY!!!

nexx555

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
Kupiłem dysk Toshiba 2,5 320 gb, oryginalny, konsola nigdy nie była przerabiana.I tu pojawia się problem.Konsola nie wykrywa mi dysku twardego zewnętrznego.Próbowałem go formatować na fat 32, ale jest nadal tak samo.Podpięty do kompa, bez problemu się włącza.Prosze o pomoc bo wiem ,że można chociaż uzyskać te 16 Gb.POMOCY!!!
 

misiek12m

Użytkownik
Użytkownik
A masz możliwość sformatować go na xboxie?

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 

Carlos11

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Skoro jest to dysk 2,5 cala to mozesz kupic na allegro do niego obudowe i bedzie Ci on dzialal jak orginalny xboxowy o pojemnosci 320 gb, no chyba ze chesz go miec jako karte pamieci, to zrob partycje 16 gb w formaci fat i powinno dzialac chyba
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Skoro jest to dysk 2,5 cala to mozesz kupic na allegro do niego obudowe i bedzie Ci on dzialal jak orginalny xboxowy o pojemnosci 320 gb, no chyba ze chesz go miec jako karte pamieci, to zrob partycje 16 gb w formaci fat i powinno dzialac chyba
tak dobrze maja tylko konsole jtag/rgh. co do twojefo dysku jesli nie wykrywa ci go w opcjach pamieci jako pamiec przenosna to nic nie zrobisz


Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

Carlos11

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
tak dobrze maja tylko konsole jtag/rgh. co do twojefo dysku jesli nie wykrywa ci go w opcjach pamieci jako pamiec przenosna to nic nie zrobisz


Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
nie chodzilo mi o obudowe do dysku zewnetrznego, tylko o obudowe do dysku xboxowego :)

Edit: aa, i na przyszlosc jesli sie podepnie do konsoli jtag/rgh dysk zewnetrzny na usb to co prawda widzi jego cala pojemnosc, lecz i tak nie bedzie on dzialal jak dysk xboxowy
 

nexx555

Użytkownik
Użytkownik
Obudowa a możesz mi link przysłać z allegro.A wogule to ten dysk zewnętrzny będę musiał rozbierać?xbox wogule mi go nie wykrywa nic sie nie dzieja mam format fat 32.
 

Carlos11

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
cos takiego jesli masz fat - Obudowa na dysk twardy 20/60/120 GB Xbox 360 HIT (2103365874) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a jesli masz slima to - OBUDOWA DYSKU HDD 250GB XBOX 360 Slim NOWA (2108954491) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a tu masz instrukcje jak zamontowac dysk do tej 1 obudowy - Jak wymienić dysk w xboxie 360 - YouTube
jest 1 problem, nie wiem czy to prawda, ale do 1 obudowy pasuja tylko dyski 20, 60 i 120 gb, a do tej 2 tylko 250 gb. Nigdy tego nie uzywalem, wiec musi wypowiedziec sie ktos inny z forum. Jesli Ci xbox nie wykrywa dysku, to nie wiem w czym tkwi problem
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
nie chodzilo mi o obudowe do dysku zewnetrznego, tylko o obudowe do dysku xboxowego :)

Edit: aa, i na przyszlosc jesli sie podepnie do konsoli jtag/rgh dysk zewnetrzny na usb to co prawda widzi jego cala pojemnosc, lecz i tak nie bedzie on dzialal jak dysk xboxowy
Chodziło ci o obudowę dysku do podłączenia konsoli wew(zew można nazwać na usb) (autor pisze coś o oryginalności, czy jest nikt nie wie;) nawet jakby był dostał formata więc nie działa już jako dysk do konsoli(może zabawa w hexie go postawi ale to może.) Więc jedynie pod usb mógł by działać lecz tylko 16gb. Co do rgh/jtag. Na przyszłość trwają prace , aby każdy dysk sformatowany pod rgh był widziany jak zwykła pamieć bez ograniczenia 16gb. AA więc nie doczytałeś że formata zrobił więc nei czytuj mnie na przyszłość heh...

Obudowa to kawałek plastiku i przewody każdy dysk z przedziału 20,60,120,250,320 wykrywalny;)
 

nexx555

Użytkownik
Użytkownik
cos takiego jesli masz fat - Obudowa na dysk twardy 20/60/120 GB Xbox 360 HIT (2103365874) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a jesli masz slima to - OBUDOWA DYSKU HDD 250GB XBOX 360 Slim NOWA (2108954491) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a tu masz instrukcje jak zamontowac dysk do tej 1 obudowy - Jak wymienić dysk w xboxie 360 - YouTube
jest 1 problem, nie wiem czy to prawda, ale do 1 obudowy pasuja tylko dyski 20, 60 i 120 gb, a do tej 2 tylko 250 gb. Nigdy tego nie uzywalem, wiec musi wypowiedziec sie ktos inny z forum. Jesli Ci xbox nie wykrywa dysku, to nie wiem w czym tkwi problem
To niewiem kurde mam ten dysk 320GB PX1276E-1G06 w Morele.net ale pisze ża ma 2,5 cala to chyba powinno być?
 

Carlos11

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Chodziło ci o obudowę dysku do podłączenia konsoli wew(zew można nazwać na usb) (autor pisze coś o oryginalności, czy jest nikt nie wie;) nawet jakby był dostał formata więc nie działa już jako dysk do konsoli(może zabawa w hexie go postawi ale to może.) Więc jedynie pod usb mógł by działać lecz tylko 16gb. Co do rgh/jtag. Na przyszłość trwają prace , aby każdy dysk sformatowany pod rgh był widziany jak zwykła pamieć bez ograniczenia 16gb. AA więc nie doczytałeś że formata zrobił więc nei czytuj mnie na przyszłość heh...

Obudowa to kawałek plastiku i przewody każdy dysk z przedziału 20,60,120,250,320 wykrywalny;)
tak, wiem ze mial formatowany w formacie fat32, ale nie mowi czy zrobil partycje 16gb. z jtag/rgh chodzilo mi o to, ze jak podepniesz dysk zew przez usb to xexmenu widzi cala jego zawartosc, ale xbox widzi go jako zwykla pamiec przenosna, a nie orginalny dysk xboxowy na ktory mozna nagrywac np. listy odtwarzania. No chyba ze da sie zrobic zeby widzial, jesli tak to bym sie cieszyl ;) I dobrze powiedziane "na przyszlosc" a my zyjemy w terazniejszosci jak narazie

Edit:

To niewiem kurde mam ten dysk 320GB PX1276E-1G06 w Morele.net ale pisze ża ma 2,5 cala to chyba powinno być?
problem w tym, ze bedziesz musial rozmontowac ten dysk jesli sie da, no i bedziesz go mogl uzywac tylko jako xboxowy
 

nexx555

Użytkownik
Użytkownik
To ja wiem bo nie korzystam z niego a do xbox'a się przyda,ale jest jeszcze jedno pytanie czy ten dysk ma wejście takie same jak w tej obudowie będzie trzeba odkręcić:p
 

nexx555

Użytkownik
Użytkownik
To ja wiem tylko czy ten dysk ma wejście takie samo jak w tej obudowie?Będzie trzeba odkręcić dysk.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
masz.zwykly dysk.2.5" nie jest to oryg dysk czy WD nie podlaczysz go inaczej niz na usb.

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

nexx555

Użytkownik
Użytkownik
masz.zwykly dysk.2.5" nie jest to oryg dysk czy WD nie podlaczysz go inaczej niz na usb.

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
Ja mam przenośny dysk 2.5 i myślę ,że oglądałem zdjęcia dysków zewnętrznych od środka i tu sie okazała że to jest zwykły dysk tylko ma jeszcze taką płytkę po USD
 

nexx555

Użytkownik
Użytkownik
Cześć zrobiłem zdjęcia dysku twardego przenośnego,rozebrałem go na zdjęciu widać złącza i inne info.Link:Pliki użytkownika k510 - Chomikuj.pl wejdzcie tam w galerie są cztery zdjęcia.I jak myślicie czy jest takie złącze w obudowie jak na tym dysku,czy dało by się podpiąć.PzDr
 

BadBoyPL

Użytkownik
Użytkownik
I tak nic z tym dyskiem nie zrobisz...Do Xboxa podepniesz tylko oryginalne dyski, albo dyski z western digital, nie pamiętam już jaka seria, ale chyba scorpio(nie chce mi sie go teraz z konsoli wyciągać). Resztę dysków będzie widział jako max 16GB ,no chyba ze masz RGH/JTAG.
 

nexx555

Użytkownik
Użytkownik
No to super , ale czemu nie wykrywa mi tego 16Gb OMG.I dysk ten twardy zewnętrzny wyciągnołem jeszcze raz zmienilem format na podstawowy i zainstalowalem se tam windowsa xp normalnie dziala na kompie.A ten filmik to co ????!!!! Sposób Podłączenia HDD z PC do Xbox 360 przez USB - YouTube
 

nexx555

Użytkownik
Użytkownik
Ale WD ma takie same złącza jak mój to o co tu chodzi?
 

nexx555

Użytkownik
Użytkownik

nexx555

Użytkownik
Użytkownik
Jak nazywa się ten kabel który idzie od konsoli do dysku moze kupie i spubuje moze zadziała?
 

Do góry Bottom