Problem z podłaczeniem x do netu

IslandersPL

Użytkownik
Użytkownik
Jak mam podłączyć xboxa do netu bo ciągle nie wiem. Nie mam routera mam kablówkę dwie karty sieciowe a kable wychodzą na klatkę schodową i idą gdzieś dalej.Ciągle na xboxie nie przechodzi mi nawet do drugiego kroku ciągle próbuje się połączyć z siecią bezskutecznie.I mam problem na zakupionej karcie sieciowej nie może znaleść ip gdy daje napraw to pisze ze nie może naprawic i pisze automatyczny przypisanie nr i pojawia sie tylko ip i maska a brama jest wszedzie 0 a reszty nie ma co mam zrobic?
 

eSKaeN

Użytkownik
Użytkownik
Konfiguracje Xbox Live | Artykuły

Tam jest wytłumaczone krok po kroku.
 

IslandersPL

Użytkownik
Użytkownik
nie dziala dalej wyrzuca mnie na próbie łaczenia z siecia
 

eSKaeN

Użytkownik
Użytkownik
A kabel z przeplotem masz? Właściwie skonfigurowałeś IP?
 

Sagajx

Użytkownik
Użytkownik
zgromadź dane swojego neta i ręcznie wprowadź konfigurację. Jak będą dalej problemu zadzwoń do administratora sieci.
 

IslandersPL

Użytkownik
Użytkownik
Oto dane karty sieciowej dajace połaczenie z netem http://img716.imageshack.us/f/beztytuuge.jpg/ i co mam wpisac bo probowalem kilka poradnikow i nic.
 

eSKaeN

Użytkownik
Użytkownik
Udostępnij połączenie internetowe w "Połączeniu lokalnym" dla "Połączenia lokalnego 5". We właściwościach IP "Połączenia lokalnego 5" wpisz odpowiednio:

IP: 192.168.0.1
Maska podsieci: 255.255.255.0
DNS: 194.204.159.1
DNS2: 194.204.152.34

W opcjach sieciowych konsoli wpisz:

IP: 192.168.0.2
Maska podsieci: 255.255.255.0
Brama domyślna: 192.168.0.1
DNS: 194.204.159.1
DNS2: 194.204.152.34

Powyższe ustawienia są poprawne w przypadku gdy pod "Połączenie lokalne" podpięty jest internet a klocek pod "Połączenie lokalne 5".
Sprawdź czy na pewno masz kabel z przeplotem (porównaj obie końcówki kabla).
 

IslandersPL

Użytkownik
Użytkownik
w ramce udostepnianie polaczenia miedzy tymi dwoma opcjami powinienem miec dla jakiej grup to jest np mshome lub grupa robocza dlaczego tego nie mam?
 

eSKaeN

Użytkownik
Użytkownik

Mar1

Świeżak
Świeżak
Mam identyczny problem !!! Przyłączam się do prośby jego rozwiązania, Będę bardzo wdzięczny. U mnie to wygląda tak, że bez DNS'ów mogę się połączyć z LIVE, jednak z ograniczeniami i tylko w niektóre gry mogę grać LIVE bo np. GOW 2 mi nie wyszukuje serwerów :(
 

IslandersPL

Użytkownik
Użytkownik
Własnie tego okienka nie mam z połaczeniem lokalnym i nie mam ustanów połaczenie telefoniczne jak to zrobic?
 

eSKaeN

Użytkownik
Użytkownik
Jak masz samą zakładkę "Udostępnianie połączenia internetowego", to spróbuj zaznaczyć wszystkie "ptaszki". Jak to nie podziała, to nie wiem :)
 

IslandersPL

Użytkownik
Użytkownik
Ja tym bardziej nie wiem co zrobić z tym.
 

Mar1

Świeżak
Świeżak
Witam, u mnie zadziałało, jak ustawiłem w ustawieniach xboxa "zaawansowanych" przy konfiguracji IP, maski i bramy. Wszedłem w opcje zaawansowane i przywróciłem ustawienia domyślne. Wtedy wszystko zaczęło działać. IP samo się ustawiło na auto i zamiast 192.168.0.2 mam 192.168.0.145 brama i maska bez zmian :D NARESZCIE WSZYSTKO HULA ;]
 

Do góry Bottom