problem z połączeniem x360-amplituner via hdmi na rzutnik - obszerne info

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Marcin Es

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
witam,

mam taki problem.
Podłączając bezpośrednio xboxa360 do telewizora (samsung 46') wszystko chodzi bezproblemowo. Obraz i dzwięk.
Jeżeli natomiast jako pośrednika użyję amplitunera ( by mieć głos/obraz ), x360 w ogóle nie daje sygnału.
Co ciekawe, inny x360 podłączony w ten sposób idzie bez problemu.

Próbowałem to podłączyć na 1000 sposobów, niestety : x360-->po hdmi->tv, bez problemu.
x360--->po hdmi->amplituner-->hdmi do tv, nie działa.
Każde inne urządzenie działa bez problemu.
Czy to laptop tak podłączony, czy tuner dvb czy dvd.
Co ciekawe, jeszcze pół roku temu, x360 bez problemu współpracował z amplitunerem (onkyo)
Teraz xbox działa z samym telewizorem po hdmi, wnioskuję że hdmi nie jest padnięte.

Nie zależałoby mi na tym, gdyby nie fakt że większość ciekawych wydarzeń sportowych przez ampli puszczam sobie na projektor, tak jak niektóre gry z laptopa, wcześniej z x360. A teraz się nie da.

Czy możliwe jest że po wgraniu dasha (załączam screen) coś się porobiło? Jakieś zabezpieczenie tak jak np n-ka, że nie da sie sygnału rozdzielić?



Jakieś pomysły ?
Jestem z Krakowa, jakby ktoś chciał dobrą dużą flaszkę i podjąć się wyzwania to podłączyć to zapraszam,.
 

Melvin.FoX

Użytkownik
Użytkownik
Probowales grzebac w ustawieniach samej konsoli? Zrodlo dzwieku, jak jest puszczany obraz itd? Szczerze to watpie, zeby winny byl firmware :C szkoda ze nie jestem z Krakowa :p
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom