Xbox 360 Problem z połączeniem z Xbox Live

pawlitoooo

Świeżak
Świeżak
Witam wszsytkich serdecznie, piszę z zapytaniem o problemie z połączeniem z Xbox Live. Problem pojawil się jakieś dwa dni temu. Zaczęło się od częstego wylogowywania z konta a już wczoraj wieczorem niemożna było się połączyć i tak jest do dzisiaj. Dzwoniłem do swojego administratora internetu z ich strony wszystko jest ok, wszelkie porty itd są pootwierane dla takich usług a u mnie podczas testu sieci z xbox live niełaczy sie wogóle. Jest połączenie z siecią z internetem a na ostatnim etapie wyskakuje problem z połaczeniem. Pisałem na czacie z jakims kolesiem po angielsku to stwierdzil ze niemam konta xbox live Gold i ze niebedzie dzialac. Do tej pory juz jakies 2 lata dzialalo bez zadnego Golda a tu nagle taka niespodzianka. Proszę o pomoc. Dziękuje i pozdrawiam Pawel
 

Dahaka88

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witaj, problem jest ogólnopolski. Od piątku są własnie problemy z brakiem połączenia z xbl, podobno problem jest w trakcie naprawy, pozostaje nam czekać. Tutaj jest głośno o tym problemie.
 

pawlitoooo

Świeżak
Świeżak
Witaj, problem jest ogólnopolski. Od piątku są własnie problemy z brakiem połączenia z xbl, podobno problem jest w trakcie naprawy, pozostaje nam czekać. Tutaj jest głośno o tym problemie.
Dziekuje kolego za odpowiedz pozdrawiam.
 

Jadzka591

Świeżak
Świeżak
Witam wszsytkich serdecznie, piszę z zapytaniem o problemie z połączeniem z Xbox Live. Problem pojawil się jakieś dwa dni temu. Zaczęło się od częstego wylogowywania z konta a już wczoraj wieczorem niemożna było się połączyć i tak jest do dzisiaj. Dzwoniłem do swojego administratora internetu z ich strony wszystko jest ok, wszelkie porty itd są pootwierane dla takich usług a u mnie podczas testu sieci z xbox live niełaczy sie wogóle. Jest połączenie z siecią z internetem a na ostatnim etapie wyskakuje problem z połaczeniem. Pisałem na czacie z jakims kolesiem po angielsku to stwierdzil ze niemam konta xbox live Gold i ze niebedzie dzialac. Do tej pory juz jakies 2 lata dzialalo bez zadnego Golda a tu nagle taka niespodzianka. Proszę o pomoc. Dziękuje i pozdrawiam Pawel
Mam ten sam problem robiłem już wszystkie możliwe sposoby wczoraj na 15 min udało mi się zalogować na konto i po 15 min mnie rozłączyło
 

pawlitoooo

Świeżak
Świeżak
To samo przerabialem, ale jak kolega pisal problem jest w calej polsce i nietylko. Wiec pozostaje czekac az naprawia problem.
 

Jadzka591

Świeżak
Świeżak
Ja wlasnie pisze z microsoftem pisza mi ze rozwiążą ten problem
 

Dahaka88

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja wlasnie pisze z microsoftem pisza mi ze rozwiążą ten problem
Muszą rozwiązać, łaski nie robią. Podejrzewam że jutro będzie wszystko działać ;)
 

pawlitoooo

Świeżak
Świeżak
Hej wszystkim zaraz bedzie tydzien jak niedziala xbox live, czy cos wiadomo w tej sprawie? U mnie nie loguje sie do tej pory.
 

Dahaka88

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hej wszystkim zaraz bedzie tydzien jak niedziala xbox live, czy cos wiadomo w tej sprawie? U mnie nie loguje sie do tej pory.
Wiadomo tylko tyle że dla x360 ma ruszyć w w ten piątek. O ile ruszy...
 

pawlitoooo

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich serdecznie. Wczoraj u mnie usluga xbox live ruszyla i wszystko bylo ok. Niewiem jak dzisiaj bo jeszcze niesprawdzalem. Mam nadzieje ze wam takze poszlo. Pozdrawiam
 

Dahaka88

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tak usługa wczoraj ruszyła pełną parą, czasam pojawiają się problemy z grą online w niektórych tytułach. Jeśli ktoś w czasie awarii miał aktywnego golda, warto zgłosić to do supportu bo jest szansa na otrzymanie rekompensaty.
 

Do góry Bottom